Wczytuję dane...
Model: 13517
Kod producenta: KRUGER MEIER WILDHORN LCD
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903900046893
Wysyłka od: 14.00 PLN
Credit Agricole

- przyciski dotykowe
- precyzyjna regulacja
- grzanie i chłodzenie
- funkcja opóźniania i histerezy
- alarm
- wodoodporna sonda temperatury


Akwarystyczny - nie przemysłowy:
To jest cecha termostatu, którą powinieneś brać pod uwagę. Na czym polega różnica? Termostaty przemysłowe mają o wiele większy zakres pracy (np: od -40 do +110st.C) dla przemysłu taka rozbieżność jest ważna, ale do terrarium zupełnie niepotrzebna. Termostaty o tak szerokim zakresie pracy są o wiele mniej dokładne!!! Termostat Wildhorn posiada zakres pracy od +16 do +40st.C. Przy tak wąskim zakresie pracy (a jednocześnie wystarczającym dla każdego akwarium) termostat zachowuje mega dokładność przy każdym jednym stopniu temperatury, co jest kolosalnie ważne dla Twoich ryb i koralowców lub roślin.
Grzanie czy chłodzenie?
Termostat może odwrócić swoje działanie. Dlatego może sterować chłodzeniem (np: wentylator) lub ogrzewaniem (żarówka, kabel, itp) w zależności czego akurat potrzebujesz. Opcję chłodzenia na pewno docenią posiadacze Aksolotli.

Szybkie programowanie i wyświetlacz LCD:
Programowanie jest skrajnie proste i poradzi sobie z nim każdy, nawet jeśli wcześniej nie korzystał z takich urządzeń. Podczas programowania wyświetlacz będzie Ci pokazywać temperaturę jaką sam ustalasz. Po programowaniu przełączy wyświetlacz na czuwanie, wyświetlając Ci aktualną temperaturę w terrarium. 

Funkcja grzania i chłodzenia:
Możesz dowolnie wybrać formę pracy termostatu. Może on sterować temperatura poprzez jej podnoszenie lub obniżanie, co jest ważne w czasie letnich upałów.

Opóźnienie i histereza:
To przydatne funkcje. Opóźnienie włączenia urządzeń i histereza mają za zadanie imitować naturalne spadki temperatur i ich płynne przejścia. Sam wybierasz wartość histerezy i czas opóźnienia. 

Co mogę podpiąć pod termostat:
- grzałki akwariowe
- chłodziarki
- wentylatory

w terrarium:

- żarówki, emitery ciepła, promienniki, kable grzewcze, maty grzewcze, kamienie grzewcze


Łącznie ich moc (bo możesz podpiąć kilka takich urządzeń na raz - korzystając z rozdzielacza lub listwy) nie może przekroczyć 1100W. To na tyle dużo, że na pewno nie zbliżysz się do tej wartości. Dane techniczne:
- maksymalna moc grzałek, żarówek, kabli, mat grzewczych itp: 1100W
- maksymalna moc wentylatorów i pomp wody: 275W
- pobór prądu przez samo urządzenie - termostat: 3W
- zakres pracy: 16 - 40st.C
- dokładność pracy 1st.C
- dokładność pomiaru: 0,1st.C
- długość kabla zasilającego: 100cm
- długość kabla sondy: 150cm


Polecamy