Wczytuję dane...
Model: 14483
Kod producenta: TWINSTAR II 120B
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8809417579152
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Credit Agricole
Oblicz ratę

Światło dla roślin:
Efekty są powalające! Lampę serii B wyposażono w kolorowe diody RGB i White, zachowując odpowiedni balans dla najlepszych efektów. Emitowane światło jest nie tylko przyjemne dla ludzkiego oka, nie tylko dodaje barw wszelkim roślinom zielonym i czerwonym ale przede wszystkim dostarcza pełnej palety kolorów dla lepszego wzrostu roślin. Szeroka skala barw wysoce owocnie wpływa na rośliny, a te odwdzięczają się mocną, krępą i bogatą budową. 

Technologia LED:
Do konstrukcji profesjonalnego oświetlenia wykorzystano najnowsze technologie i osiągnięcia w dziedzinie światła LED. Źródła światła posiadają najwyższy współczynnik CRI 100, który w pełni oddaje naturalne kolory, a dodatkowe diody RGB wzmacniają ubarwienie roślin i ryb jednocześnie wpływając na doskonałą przejrzystość wody. Oferowany przez lampę zakres światła 400nm - 700nm stanowi pełna skalę barw światła widzialnego i jest najlepszym bogatym światłem dla fotosyntezy roślin.

Sterowanie:
Za pomocą pilota umieszczonego na kablu szybko ustawisz tryb Dzień/Noc oraz dobierzesz jasność oświetlenia. Funkcja Dzień/Noc to nie ordynarne włącz/wyłącz, które stresuje ryby. Lampa w tym trybie delikatnie rozświetla się i pomału przygasa emitując naturalny cykl (wschód i zachód) dnia.

Elegancka obudowa:
W paru słowach: nie duża, nie narzucająca się, prosta i elegancka. Co tu dużo pisać lampa jest ładna. Jednakże, jej prosta budowa powoduje, że to nie ona, a Twoje piękne akwarium przykuwa wzrok. Tego oczekujemy od obudowy. 

Nóżki:
Lampę stawiamy na krawędziach akwarium. Nóżki umożliwiają zainstalowanie lampy na akwarium o 120cm szerokości.

Dane techniczne:
- dedykowane do akwarium: 120cm szerokości
- temperatura barwy diod White: 6500K plus dodatkowe, zielone, czerwone, niebieskie.
- moc: 51W
- strumień świetlny: 3200lm
- wymiary obudowy: 113x6x1,5cm
- wysokość lampy na nóżkach: 6cm

Polecamy