Wczytuję dane...
Model: 13528
Kod producenta: HAPPET R053 OZDOBA RYBKA NEMO
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5907708629876
Wysyłka od: 14.00 PLN
Credit Agricole

Stwórz niepowtarzalny świat w swoim akwarium! Zamień swój zbiornik w prawdziwą podwodną krainę, dzięki wyjątkowej dekoracji w postaci rybki.

Podwodna sceneria w akwarium
Dekoracyjna rybka Nemo do akwarium to rewelacyjny wybór, aby ożywić podwodną aranżację. Ta niezwykle realistyczna rybka z pewnością stanie się punktem skupiającym uwagę w twoim akwarium. Dzięki Nemo możesz stworzyć fantastyczną scenerię nie tylko w akwarium, lecz również w domu, biurze czy pokoju dziecięcym. Rybka to świetny prezent dla początkujących i zaawansowanych akwarystów, w szczególności miłośników błazenków.

Bezpieczne i jakościowe wykonanie
Rybka Nemo została wykonany z trwałego i bezpiecznego dla ryb tworzywa sztucznego. Materiał jest przyjazny dla środowiska wodnego. Precyzja wykonania, żywe kolory i dbałość nawet o najmniejsze szczegóły sprawia, że ozdoba jest doskonałą imitacją Nemo. Dekoracja jest stabilna i dobrze utrzymuje się na dowolnej powierzchni zbiornika.

Szczęśliwe rybki i zadowolony akwarysta
Umieszczając w akwarium dekorację w postaci Nemo sprawiasz, że twoje ryby będą czuły się jak w swoim naturalnym środowisku. Dzięki ozdobie będą mogły pływać i bawić. Dekoracja akwarystyczna to rozrywka dla ryb na cały dzień. Kolorowa sceneria sprawia, że ryby są bardziej aktywne, a ty możesz czerpać radość i satysfakcję podczas ich obserwowania. 

Rozmiar: 9 x 6,5 x 8 cm

Polecamy