Wczytuję dane...
Model: 13218
Kod producenta: NEO ESSENCE 300ML
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8809702871565
Wysyłka od: 14.00 PLN
Credit Agricole

- przyspiesza wzrost roślin
- wspomaga fotosyntezę
- wybarwienie roślin
- lepsze ukorzenienie
- rozkłada niezużyte nawozy umożliwiając ich ponowne spożycie
- redukuje ryzyko wystąpienia glonów

Kompleksowe działanie na rzecz roślin wodnych. Zapewnia im zdrowie i chroni od chorób. Podawanie tego preparatu uchroni Cię przed stratą roślin i zapobiegnie powstawaniu glonów.


Maksymalne odżywianie:
Preparat ten zwiększa naturalną zdolność komórek do pobierania niezbędnych im elementów. Co z tego, że podajesz nawet najlepsze nawozy, jeżeli Twoje rośliny nie mogą ich pobierać? Ta zmiana nawyku pozwoli Twoim roślinom odżyć i żyć pełnią barw i bujnym wzrostem, a Ty zaoszczędzisz na nawozach i cieszyć się będziesz zdrowymi roślinami. 

Rozkład nierozpuszczonych nawozów:
Zdarza się w każdym akwarium, że nie spożyte nawozy wiążą się ze sobą stając się nieprzyswajalnymi przez rośliny. Niestety takimi związkami mogą się żywić glony! Preparat ten rozkłada takie niebezpieczne związki na podstawowe umożliwiając roślinom ich pobieranie. 


Sposób użycia:
1 nakrętka (5ml) na 60l wody. Użyj gdy widzisz zahamowanie wzrostu roślin lub podawaj mniejszą dawkę (mniej niż 50%) regularnie.
Wstrząśnij przed użyciem. 

Uwaga!
Produkt oparty jest na naturalnych składnikach dlatego trochę nieładnie pachnie.  Płyn nie jest przezroczysty i po dodaniu widoczne są naturalne składniki, ale szybko się rozpuszczają. 

Oferta dotyczy mniejszego opakowania 300ml

Polecamy