Wczytuję dane...
Model: 11665
Kod producenta: YOKUCHI HOHI CAPS 10SZT.
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903137560728
Wysyłka od: 14.00 PLN
Credit Agricole

Hej człowieku! Daj nam jeść! Nie samą wodą żyje roślina.
Dlaczego nawożenie podłoża jest ważne dla roślin?
Rośliny potrzebują do życia nie tylko wody i światła. Niezebędnycm budulcem są różnego rodzaju pierwiastki i związki chemiczne, które pozwalają roślinie rozwijać się i fotosyntezować.

Kapsułki nawozowe – Hohi caps
Kapsułki nawozowe przeznaczone do nawożenia roślin tropikalnych w hobbystycznych uprawach. Zawierają kompleks składników organiczno – mineralnych o długoterminowym uwalnianiu, które są niezbędne dla prawidłowego wzrostu roślin. Dzięki zawartości mineralnej pożywki wpływa korzystnie na ryzosferę – strefę przykorzeniową roślin.

Kupiłem wysokiej klasy podłoże. Dlaczego muszę nawozić kapsułkami?
Każde podłoże ma pewną "pulę" składników odżywczych dla roślin. Rośliny pobierają je, aż w końcu kiedyś owa pula musi się skończyć. Dlategom musisz ponownie dostarczyć do podłoża niezbędnych nawozów.

Kapsułki można stosować dla wszystkich roślin. W uprawie doniczkowej jak i w terrarium, lesie w słoiku, wabi kusa, paludarium i wiele innych.

Stosowanie: Aplikować w pobliżu korzeni za pomocą pincety co 10-15cm. Aplikację powtarzać: W oświetlonych aranżacjach/terrariach co 4 tygodnie, w aranżacjach z naturalnym/słonecznym oświetleniem w okresie wegetatywnym co 6-8 tygodni.

Polecamy