Wczytuję dane...
Model: 13293
Kod producenta: JBL PROFLORA TAIFUN 12/16 - DYFUSOR NA WĄŻ
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4014162646873
Wysyłka od: 14.00 PLN
Credit Agricole
Oblicz ratę

Optymalne odżywianie roślin 
Właściwa zawartość CO2 w wodzie ma duże znaczenie dla roślin akwariowych. Dwutlenek węgla służy roślinom jako główny składnik pokarmowy i tym samym jako składnik pobudzający ich wzrost dla pełnego rozwoju. Rośliny wykorzystują CO2 do fotosyntezy i zasilają przez to wodę w ważny dla życia tlen. Zapobiegają rozrostowi glonów, usuwają szkodliwe substancje, tworzą kryjówki i redukują zarazki chorobotwórcze. 

Efektywne wzbogacanie wody akwariowej w CO2
Wewnątrz dyfuzora znajduje się specjalna membrana, dzięki której CO2 miesza się z wodą akwariową. Woda ta jest pompowana z powrotem do akwarium przez filtr zewnętrzny. Drobne bąbelki CO2 dobrze rozpuszczają się w wodzie, dzięki czemu można zaoszczędzić około 20% w porównaniu z innymi dyfuzorami CO2. 

Prosta instalacja
Bezpośredni dyfuzor należy wmontować możliwie blisko przy zbiorniku filtra zewnętrznego na wężu, aby przedłużyć drogę CO2 w wężu. Pionowe zamontowanie umożliwia lepszy odczyt zintegrowanego licznika bąbelków. Wąż wody powracającej z filtra zewnętrznego należy przedzielić, nawodnić membranę dyfuzora, zamontować dyfuzor, podłączyć wąż doprowadzający CO2 oraz ustawić liczbę bąbelków.

Zalety dyfuzora
- Zintegrowany licznik bąbelków oraz zawór zwrotny
- Oszczędność 20% CO2
- Gotowy zestaw

W zestawie: gotowy do podłączenia, wydajny, bezpośredni dyfuzor do CO2 oraz uchwyt ścienny.

Mocowanie za pomocą przyssawek i śrub.

Dane techniczne:

- Pojemność akwarium: 40-300L
- Wąż: 12/16
- Wymiary: 55x218x140 mm

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...