Wczytuję dane...

Akwarystyka słodkowodna

Masz w sobie coś z poszukiwacza? Nessi, syreny, tajemnice i mity rodem ze słodkowodnych głębin to, coś, co Cię fascynuję? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś, jeśli nie, to przekonamy Cię, że warto zainteresować się tym światem! Na początek potrzebne będą ozdoby do akwarium, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Mój mały morski świat

Chcąc hodować rybki, należy wyposażyć się w pokarm dla nowych zwierzątek oraz kilka niezbędnych akcesoriów, które dostaniesz w naszym sklepie internetowym.

Filtr i oświetlenie do akwarium. Dostępne są u nas całe zestawy filtrujące bądź tylko wymienne, uniwersalne węże. W przypadku oświetlenia polecamy lampy ledowe, które na pewno przypadną do gustu zwierzątkom i Tobie.

Podłoże, rośliny i preparaty na glony. Te trzy produkty sprawią, że cała kompozycja będzie prezentowała się świetnie, a Twoje zwierzątka zyskają cudowny dom. Roślinki stanowiące podłoże potrzebują odpowiedniej filtracji i oświetlenia, aby móc się rozwijać. W procesie tym pomaga stosowanie środków odżywczych i mineralnych w celu rozrostu podłoża. Niezbędne są również preparaty przeciw glonom.

Czas na kolejny krok, czyli grzałki z termostatem oraz zestaw Co2, który dostarczy ozdobnym roślinom dwutlenek węgla - pobudzi on wzrost traw oraz będzie zapobiegał pladze glonów. Grzałki z termostatem pomogą utrzymać właściwą temperaturę właściwą dla rozwoju flory i fauny.

Pierwsze kroki za Tobą teraz czas na pokarm dla rybek akwariowych w pałeczkach lub płatkach. Twój mały, ozdobny morski świat jest już prawie gotowy, czeka Cię jeszcze tylko mały test, a właściwe testy na pH wody, które warto wykonywać cyklicznie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów