Wczytuję dane...
Model: 12914
Kod producenta: Kruger Meier Sturmkraft Brunnen 3000
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8508190006489
Wysyłka od: 12.99 PLN
Credit Agricole

Zalety:
- zestaw: pompa + dysza fontannowa
- mikro rozmiary
- bezgłośna praca
- wydajna i mały pobór prądu
- uniwersalne zastosowanie
- pracuje w pełnym zanurzeniu

O charakterystyce modelu pompy Sturmkraft:
Pompa została wyposażona w płynną regulację wydajności. Na obudowie znajduje się prosta zastawka do regulacji wraz z "ożebrowaniem" zabezpieczającym pompkę przed dużymi zanieczyszczeniami. Zastosowanie nowoczesnego układu pompowania wody gwarantuje długotrwałą pracę, energooszczędność pompy oraz sporą wydajność wraz z bardzo wysokim podnoszeniem słupa wody. Pompa została wyposażona w oś z nierdzewnych stopów metali.

Dysza fontannowa:
Tworzy kształt fontanny tzw. "wulkan". Posiada trójnik umożliwiający Ci jednoczesne podłączenie np: filtra i fontanny. Wbudowany regulator przepływu odpowiada za ustalenie ilości wody, która ma się dostać do fontanny lub filtra, gdy te pracują jednocześnie. Trójnik posiada gwint zewnętrzny umożliwiające przyłączenie się. Jeżeli jednak nie chcesz korzystać z trójnika - żaden problem! W zestawie dołączona jest zaślepka. 

Cicha i mała. Dzięki obecnej miniaturyzacji pompka jest chyba najmniejszą na rynku - w stosunku do swojej mocy (wymiary patrz w "dane techniczne") Dobre dopasowanie części oraz wysoka jakość materiałów sprawiają, że pompa generuje nie wiele drgań, a tym samym jest niesłyszalna.

Zasilanie na 230V?
Tak. Pompka zasilana jest bezpośrednio z gniazdka 230V. Posiada standardową wtyczkę UE, pasującą do wszystkich naszych Polskich gniazdek.

W pełni wodoodporna.
Pompa wody pracuje w pełnym zanurzeniu w wodzie. Jest całkowicie wodoodporna. Jej wodoodporność określono na IPX8.


Dane techniczne:
- w zestawie dysza fontannowa
- na trójniku znajduje się przyłącze gwint zewnętrzny o średnicy 25mm
- w zestawie króciec (łączony bezpośrednio z pompą) na wąż o średnicy wewnętrznej: 16mm (pasuje wężyk określany jako 16/22 mm)
- w zestawie króciec (łączony bezpośrednio z pompą) na wąż o średnicy wewnętrznej: 19mm (pasuje wężyk określany jako 19x3 mm lub 19x27 mm lub 3/4 cala , 3/4")
- pobór mocy: 60W
- wydajność: 3000l/h
- podnoszenie słupa wody: 300 cm
- długość przewodu zasilającego: 4m
- wymiary: 11.4 x 6.6 x 9.8 cm

Polecamy