Wczytuję dane...
Model: 12296
Kod producenta: JINGYE JY-9300F
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6972934050809
Wysyłka od: 12.99 PLN
Credit Agricole

Akwarystyka też idzie z duchem czasu:
Rewolucje akwarystyczne Jingye czas zacząć. Rozejrzyj się! Spójrz na wnętrze swojego domu. Nowoczesny wygląd mebli i elektroniki, zadbane gładkie ściany i podłogi w drewnie. Przemyślane szczegóły i najnowszych trendów dodatki. A filtr w Twoim akwarium czarny, nie pasujący do niczego i najzwyczajniej brzydki. Jingye mówi: koniec z tym!

Dla kogo dedykowany jest filtr?
Dla każdego! Jego wyjątkową estetykę i design doceni każdy profesjonalny akwarysta. Dla początkującego również idealnie się sprawdzi, gdyż ma wszystko co potrzebne, jest łatwy w obsłudze i gotowy do użycia.

Zalety filtrów Jingye:

- filtracja:
Wyposażony jest w dwa moduły (kosze) wypełnione standardowo gąbką. Możesz dowolnie korzystać z modułów i np: zmniejszyć ich ilość do jednego. Możesz również korzystać z dwóch jednocześnie i jeden z nich opróżnić z gąbki i zasypać go wkładem takim jak, ceramika, Organ-Ex, czy węgiel aktywny. Oczywiście nie musisz wprowadzać takich modyfikacji jeśli nie zachodzi taka konieczność. Korzystaj z filtra "prosto z pudełka" bez wprowadzania zmian jeśli to Ci wystarcza.

- pompa wody:
Wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne. Jest cicha, wydajna, energooszczędna. może pracować w wodzie słodkiej.

- napowietrzanie:
W zestawie otrzymasz wężyk wraz z zaworkiem napowietrzacza. Jeżeli jest taka konieczność użyj zestawu aby dodatkowo napowietrzać wodę.

- końcówka i złączka na wąż:
W pudełku znajdziesz końcówkę z regulowanym kierunkiem wylotu wody. Dodatkowo, zestaw wyposażony jest w złączkę o średnicy wewnętrznej 14mm. 

Zakupując otrzymasz pełen zestaw: kompletny filtr, 2 x gąbka, wylot, złączka, zestaw do napowietrzania, 4 x przyssawka, wieszak na filtr i oryginalne opakowanie. 

Dane techniczne:
- producent: Jingye Tiny
- kod producenta: JY-9300F
- nazwa handlowa: Pro Filter 9300
- pobór mocy: 25W
- wydajność: 1500l/h
- wymiary: 6,5 x 9 x 26cm
- dedykowany do akwarium: od 100l do 200l

Polecamy