Wczytuję dane...
Model: 12293
Kod producenta: JINGYE JY-9000F
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6972934050779
Wysyłka od: 12.99 PLN
Credit Agricole

Akwarystyka też idzie z duchem czasu:
Rewolucje akwarystyczne Jingye czas zacząć. Rozejrzyj się! Spójrz na wnętrze swojego domu. Nowoczesny wygląd mebli i elektroniki, zadbane gładkie ściany i podłogi w drewnie. Przemyślane szczegóły i najnowszych trendów dodatki. A filtr w Twoim akwarium czarny, nie pasujący do niczego i najzwyczajniej brzydki. Jingye mówi: koniec z tym!

Dla kogo dedykowany jest filtr?
Dla każdego! Jego wyjątkową estetykę i design doceni każdy profesjonalny akwarysta. Dla początkującego również idealnie się sprawdzi, gdyż ma wszystko co potrzebne, jest łatwy w obsłudze i gotowy do użycia.

Zalety filtrów Jingye:

- filtracja:
Wyposażony jest w moduł (kosz) wypełniony standardowo gąbką. 

- pompa wody:
Wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne. Jest cicha, wydajna, energooszczędna. może pracować w wodzie słodkiej.

- napowietrzanie:
W zestawie otrzymasz wężyk wraz z zaworkiem napowietrzacza. Jeżeli jest taka konieczność użyj zestawu aby dodatkowo napowietrzać wodę.

- końcówka i złączka na wąż:
W pudełku znajdziesz końcówkę z regulowanym kierunkiem wylotu wody. Dodatkowo, zestaw wyposażony jest w złączkę o średnicy wewnętrznej 9mm. 

Zakupując otrzymasz pełen zestaw: kompletny filtr, gąbka,  wylot, złączka, zestaw do napowietrzania, 4 x przyssawka i oryginalne opakowanie. 

Dane techniczne:
- producent: Jingye Tiny
- kod producenta: JY-9000F
- nazwa handlowa: Pro Filter 9000
- pobór mocy: 7W
- wydajność: 500l/h
- wymiary: 5x7x13cm
- dedykowany do akwarium: od 40l do 80l

Polecamy