Wczytuję dane...
Model: 12726
Kod producenta: JINGYE YE-22 AIR PUMP
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6972934051349
Wysyłka od: 14.00 PLN
Credit Agricole

Zapewnienie odpowiedniego dopływu powietrza do akwarium to jeden z warunków, który musi zostać spełniony, aby zbiornik prezentował się znakomicie. Odpowiednio zajmie się tym Jingye YE-22 Beetle Duo AIR - niezwykle wydajny i cichy napowietrzacz. Dzięki niewielkim rozmiarom jest łatwy do ukrycia za akwarium. Może pracować 24 godziny na dobę, został przystosowany do standardowych wężyków 6mm. Został wyposażony w uchwyt, co pozwala pracować mu również w pozycji wiszącej. 

Rozmiar ma znaczenie
Jingye YE-22 to napowietrzacz niewielkich rozmiarów, co jest jego ogromną zaletą. Z łatwością umieścisz go obok akwarium lub za nim - stanie się właściwie niewidoczny. To akwarium będzie przyciągać wzrok, a napowietrzacz wykona swoją pracę w tle. Napowietrzacz jest praktycznie niesłyszalny - stojąc na miękkich, gumowych nóżkach prawie go nie słychać. Napowietrzacz został wyposażony w specjalny uchwyt, dlatego można też umieścić go obok akwarium w pozycji wiszącej. 

Przyciąga uwagę wyglądem 
Napowietrzacz Jingye YE-22 ma ciekawy grafitowy kolor, a jego kształt sprawia, że prezentuje się znakomicie. Nowoczesna kolorystyka bardzo dobrze wpasuje się w wystrój Twojego wnętrza. 

Ciągle w gotowości 
Urządzenie może pracować bez przerwy - 24 godziny na dobę. Jest niezawodne w ciągłym podawaniu niezbędnego powietrza do akwarium. 

Wodoodporność IPX4
Napowietrzacz został tak stworzony, że nie straszne mu zachlapania. To duże ułatwienie, ponieważ nawet, gdy zaplanujesz przeprowadzić podmiankę wody, napowietrzacz wciąż będzie bezpieczny. 

Produkt jest niezwykle energooszczędny. Pobór prądu to tylko 3W. 

Napowietrzacz Jingye YE-22 Beetle Duo Air posiada dwa wyjścia, dzięki czemu jednocześnie może obsługiwać dwa kamienie napowietrzające lub dwa akwaria. 

Dane techniczne:
- pobór prądu: 5W
- wydajność 2x4l/min
- na wężyk: standardowy 6mm (4/6)
- do akwarium: 50l - 120l
- wymiary: 11,5x7,5x4cm
- producent: Jingye
- nazwa handlowa: Jingye YE-22 Beetle Duo Air
- kod producenta: YE-22

Polecamy