Wczytuję dane...
Model: 12698
Kod producenta: JEBAO DS-4
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903900040853
Wysyłka od: 14.00 PLN
Credit Agricole
Oblicz ratę

Jecod Auto Dosing Pump to precyzyjny, automatyczny dozownik płynów, skonstruowany specjalnie pod kątem potrzeb akwarystycznych. Dzięki temu urządzeniu można w łatwy i wygodny sposób rozwiązać kwestię regularnego podawania nawozów i soli do akwarium bez potrzeby ciągłego pamiętania o tej ważnej czynności. Szerokie spektrum dostępnych ustawień pozwala na dopasowanie pracy do każdego zbiornika.

Co potrafi Jecod Auto Dosing Pump?
Pompa jest w stanie podać od 1 do 9999ml płynu i nie posiada niemalże żadnych ograniczeń ssania czy pompowania. 

Szybkie i przyjemne programowanie:
Auto Dosing Pump jest programowany ręcznie za pomocą przycisków zamieszczonych na obudowie (czyli tak, jak to miało miejsce w wszystkich dotychczasowych Doser'ach marki Jecod / Jebao DP-2, DP-3, DP-4 i DP-5). Duży wyświetlacz LCD ułatwi programowanie. 

Po co mi dozownik?
Jest to rozwiązanie idealne dla każdego akwarysty, pozwalające zsynchronizować ze sobą kolejne porcje płynów. Ze względu na swój uniwersalny charakter Doser 3.4 może pracować z nawozami słodkowodnymi takimi, jak np: NO3, PO4, Fe, Węgiel w Płynie i inne; solami dla zbiorników słonowodnych jak bufory Mg, Ca, Kh i inne. Dzięki możliwości podawania płynnych pokarmów urządzenie to można również wykorzystać jako automatyczny karmnik dla korali lub narybku. Może podawać płynne absorbenty i uzdatniacze takie jak: PH Minus, KH/GH Plus i inne.

Dane techniczne:
- wymiary: 22.5 x 15 x 6cm
- liczba pomp: 4
- dokładność dawki do 1ml
- dokładność programowania do 1 minuty
- pobór prądu maksymalny 7,5W

Wszystkie produkty marki Jebao / Jecod z naszej dystrybucji objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

Polecamy