Wczytuję dane...
Model: 9719
Kod producenta: Jebao FJ-600 Fontanna
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903900041027
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Credit Agricole
Oblicz ratę

Dlaczego konstrukcja pływa?
Pływająca fontanna umożliwia szybki montaż.  Wystarczy jedynie włożyć fontannę do wody. Dzięki takiej konstrukcji pompa oraz inne elementy schowane są pod taflą wody, stając się niewidoczne dla użytkownika. Dodatkowo, fontanna działa niezależnie od poziomu wody w stawie.

Jakie kształty i wysokość fontanny osiąga FJ-600?
Zestaw posiada trzy dysze wylotowe, umożliwiające stworzenie:
- klasyczny kielich (wysokość 1,5m szerokość 3,92m) w tej konfiguracji fontanna wyrzuca wodę na kształt odwróconego dzwonu. Opadając woda tworzy szeroki pióropusz wody.
- wysoki wulkan (wysokość 3,92m szerokość 1,82m) w tej konfiguracji woda wyrzucana jest wysoko w górę o kształci rozproszonego wulkanu. 
- korona (wysokość 1,83m szerokość 10,67m) w tej konfiguracji fontanna tworzy szeroko rozchodzące się strumienie wodne oraz wulkan.

Pompa w zestawie:
W zestawie znajduje się wysokiej klasy pompa Jecod/Jebao o mocy 600W i wydajności 60.000l/h. Węglowo-krzemowe łożysko wału wraz z ceramiczną osią gwarantują długoletnia pracę pompy. Pompa znajduje się w stalowej obudowie oraz jest chłodzona woda, co zapewnia jej niezniszczalność. 

Zabezpieczenie przed brudem:
Zestaw posiada drobną siatkę, która uniemożliwia zapchanie się koszyka filtracyjnego pompy. Siatka pokrywa całą zanurzoną w wodzie część zestawu fontannowego na kształt stożka. Spora powierzchnia siatki doskonale radzi sobie z brudem, resztkami roślin czy liśćmi.

Napowietrzanie poprzez fontannę:
Odpowiednia fontanna doskonale napowietrza wodę stawową. Dobre napowietrzanie hamuje rozwój glonów i sinic oraz dostarcza zwierzętom wodnym życiodajnego tlenu. FJ-600 potrafi napowietrzyć staw o powierzchni 1000m2 do 6 metrów głębokości. 


Dane techniczne:
- wymiary całości: 90cm x 56cm.
- wydajność: 60.000l/h
- pobór mocy: 600W
- długość kabla: 10m

Polecamy