Wczytuję dane...
Model: 12782
Kod producenta: JBL PROCLEAN AQUA-IN OUT POMPA
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4014162614292
Wysyłka od: 12.99 PLN
Credit Agricole

JBL Proclean Aqua In-Out to wygodna pompa podłączana do kranu - do sprawnej wymiany wody w akwarium. Pompa wytwarza ssanie z płynącej wody wodociągowej, dzięki czemu ciecz może być wyciągnięta z akwarium za pomocą węża. Należy przykręcić pompę strumieniową do kranu, podłączyć wąż, otworzyć kran i przesunąć dźwignię, aby wybrać, czy woda zostanie odprowadzona czy uzupełniona. 

Ultraprosta instalacja
Podłącz pompę strumieniową do kranu. Podłącz długi wąż do pompy strumieniowej, a drugi koniec do odmulacza. Zawieś odmulacz w akwarium. Ustaw kurek odcinający na pompie strumieniowej wody, aby płynął. Całkowicie odkręć kran. Woda w akwarium będzie zasysana przez przepływającą obok wodę. Podczas zasysania wody, dno akwarium przemyj odwirowaczem. Aby ponownie napełnić akwarium, zamknij kurek na pompie wodnej i pozwól świeżej wodzie wpłynąć do akwarium.

Regularna częściowa wymiana wody
Resztki pokarmu, resztki roślin i inne produkty przemiany materii zanieczyszczają wodę w akwarium. Ponieważ filtry akwariowe nie są w stanie całkowicie usunąć tych substancji z wody, a duża część nieczystości dostaje się na dno akwarium, należy co 2 tygodnie dokonywać regularnej częściowej wymiany wody (około 1/3 zawartości wody). Podczas częściowej wymiany wody należy zawsze wypompowywać odpady z podłoża. Po częściowej wymianie wody dobry uzdatniacz wody, taki jak JBL Biotopol, jest niezbędny do przygotowania nowej wody z kranu dla ryb.

W zestawie znajdują się: 1 kompletna pompa strumieniowa wody (przyłącze 3/4'') z zaworem odcinającym wraz z pierścieniem uszczelniającym, ruchome przyłącze węża (12/16) z nakrętką zabezpieczającą węża.

Przyłącze do standardowego węża 12/16mm.

Polecamy