Wczytuję dane...
Model: 9943
Kod producenta: MANADO DARK 3L
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4014162670359
Wysyłka od: 12.99 PLN
Credit Agricole

Zalety:
- Optymalny do pielęgnacji roślin w akwariach słodkowodnych. Jego porowata struktura wspomaga wzrost korzeni.
- Nadaje się dla grzebiących ryb.
- Magazyn składników pokarmowych z wysoką zawartością żelaza.
- Może wchłaniać nadmiar składników pokarmowych i w razie potrzeby je ponownie oddawać.
- Wysoka zawartość żelaza może zostać wchłonięta przez korzenie roślin
- Pobudza florę glebową poprzez efektywne i szybkie zasiedlanie pożytecznymi bakteriami w podłożu. To ogranicza niepożądany rozrost glonów, odciąża filtr i woda jest krystalicznie czysta
- Podkreśla okazałość barw ryb dzięki ciemnobrązowej barwie, która uwydatnia kolory ryb i z zielonymi i czerwonymi tonacjami roślin tworzy harmonijny ogólny obraz
- Podłoże gotowe do użycia, które należy przed użyciem przepłukać raz pod bieżącą wodą. Udana pielęgnacja roślin: Naturalne podłoże pobudza florę glebową i jest optymalne do pielęgnacji roślin. Magazyn składników pokarmowych działający jak bateria (oddaje składniki pokarmowe, aż do momentu wyczerpania i można go ponownie naładować przez dodatkowe nawożenie) jest neutralny dla wody i zaokrąglony. Dzięki temu jest ono idealne dla grzebiących gatunków ryb jak piskorzowatych i sumowatych.

Połączenie z długotrwałym odżywczym podłożem: Uzupełnienie w postaci JBL ProFlora AquaBasis plus jako długotrwałym odżywczym podłożem z JBL Manado Dark jako warstwą wierzchnią zapewnia także w przypadku bardzo wymagających roślin silny i zdrowy wzrost roślin.

Stosowanie: Przed zastosowaniem krótko przepłukać letnią wodą wodociągową, aby usunąć pył powstały wskutek tarcia podczas transportu.
Wzór obliczeniowy: Właściwa ilość podłoża: Długość (cm) x Szerokość (cm): 200 = litrów Podłoże przy 5 cm grubości

Podłoże 3l wystarcza do 30l akwarium. 

Gradacja: 1,5mm - 2,5mm
Objętość: 3l

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...