Wczytuję dane...
Model: 11833
Kod producenta: JBL LIMCOLLECT PUŁAPKA NA ŚLIMAKI
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4014162614018
Wysyłka od: 12.99 PLN
Producent: JBL
Credit Agricole

- Łapanie nielubianych ślimaków, krewetek lub raków w akwarium, pułapka na ślimaki bez chemii z regulacją ograniczenia wysokości wpustu
- Proste stosowanie: Napełnienie pułapki na ślimaki pokarmem, wsunięcie pręcików na pożądanej wysokości, umieszczenie pułapki na ślimaki na noc w akwarium
- Dwa pręciki do regulacji ograniczania wysokości: Zabezpieczenie przed niezamierzonym wpłynięciem ryb. Także do odłowu krewetek lub raków.

Bez chemii i nieszkodliwe
Wskutek nadmiernego karmienia ślimaki mogą się szybko rozmnażać w akwarium. Dzięki pułapce na ślimaki bez chemii Lim Collect II można łapać ślimaki łagodnie i efektywnie i zmniejszyć ich ilość w akwarium.

Lim Collect II
Pułapka na ślimaki bez chemii ma 2 pręciki, które można zamocować na różnej wysokości, aby ryby w sposób niezamierzony nie dostały się do pułapki. Jeżeli jednak tak stałoby się, ryby nie będą miały problemu z tlenem dzięki przepustowi wody. Pułapka nadaje się także do odłowu krewetek lub raków.

Proste stosowanie
W nocy większość ryb odpoczywa. Wyjątkami są ryby aktywne w nocy jak wiele zbrojników. Dlatego w nocy istnieje tylko niewielkie prawdopodobieństwo, że mniejsze ryby dostaną się do pułapki. Napełnić pułapkę na ślimaki pokarmem, wybrać wysokość zamocowania pręcików i umieścić pułapkę na ślimaki w akwarium. Dzięki zastrzałom prowadzonym do wewnątrz, ślimaki nie mogą już opuścić pułapki.

Wymiary:  12 x 9cm

Polecamy