Wczytuję dane...
Model: 11690
Kod producenta: JBL FILTR CRISTALPROFI I 60 GREEN WEW. 6097100
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4014162609717
Wysyłka od: 14.00 PLN
Credit Agricole
Oblicz ratę

Czysta i zdrowa woda
Pozostałości roślin, pokarmu i produkty przemiany materii pogarszają jakość wody akwariowej. Dobra jakość wody jest niezbędna dla wzmocnienia zdrowia ryb i roślin w akwarium. Można to osiągnąć dzięki różnym filtrom akwariowym. Filtry zasysają wodę akwariową i wyciągają zanieczyszczenia i substancje odpadowe z wody. Filtry stanową także idealne siedlisko dla bakterii rozkładających szkodliwe substancje.

Mechaniczna i biologiczna filtracja
Filtr wewnętrzny zapewnia dużą pojemność filtracyjną do mechanicznej i biologicznej filtracji wody akwariowej. Konstrukcję modułową filtra CristalProfi można dowolnie rozbudowywać. Wypływ wody można obracać do 90°.

Prosta instalacja
Filtr wewnętrzny jest kompletnie wyposażony i gotowy do podłączenia i wyposażony w masy filtracyjne. Filtr połączyć z dyszą szerokostrumieniową lub deszczownicą. Umieścić filtr w akwarium i podłączyć wtyczkę. Energooszczędny i bezpieczny Filtr wewnętrzny posiada Certyfikat TÜV i jest w pełni zatapialny. CristalProfi zapewnia przy zużyciu prądu tylko 8 W wysoką oszczędność energii.

Rozbudowa:
Kto ma jeszcze miejsce na wysokości swojego akwarium lub zmienia na wyższe akwarium, może "przedłużyć” swój filtr wewnętrzny JBL CristalProfi i za pomocą modułów. Pojedynczy moduł ma wysokość 7 cm. Głowica filtra posiada wysokość 8 cm włącznie z dźwignią do regulacji wydajności. Na dolny moduł nasadza się płytkę z zaworem odpływu wody, wskutek czego najniższy moduł ma w sumie wysokość 8,2 cm. Przykład: Filtr wewnętrzny JBL CristalProfi i z dwoma modułami (i 80) ma wysokość 8,2 + 7,0 + 8,0 cm = 23,2 cm.

Dane techniczne:
- moc: 4W
- wydajność regulowana: od 150l/h do 420l/h
- dedykowany do akwarium: 40-80l
- wysokość: 155 mm
- Długość: 85 mm
- Szerokość: 85 mm

Polecamy