Wczytuję dane...
Model: 8310
Kod producenta: HSBAO FHSB-1000 + DYSZA
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8508190002320
Wysyłka od: 12.99 PLN
Producent: HSBAO
Credit Agricole

Już teraz stworzenie atrakcyjnej fontanny jest łatwe i tanie. Zakupując ten zestaw dostaniesz pompę renomowanej marki Hsbao oraz dedykowaną do niej dyszę fontannową tego samego producenta.

Parę słów o pompie:

- regulacja
Pompa została wyposażona w płynną regulacje przepływu, co umożliwia przystosowanie strumienia fontanny do własnych potrzeb.

- nie słychać mnie i mało jem
Zastosowanie nowoczesnego wirnikowego układu pompowania wody gwarantuje długotrwałą pracę, energooszczędność pompy oraz sporą wydajność wraz z bardzo wysokim podnoszeniem słupa wody. Pompa jest jedną z najcichszych na rynku oraz nie generuje drgań. 

-  mogę pracować cały czas
Pompa została wyposażona w oś ceramiczną i jest przystosowana do ciągłej pracy w pełnym zanurzeniu w wodzie.
Dodatkowo, pompa wyposażona jest w sitko filtrujące zanieczyszczenia.

O dyszy wylotowej i dodatkowej regulacji:
Dysza posiada dodatkowe wyjście za filtr, wodospad wodny, wąż ogrodowy itp. Dzięki temu w każdej chwili możesz się "podłączyć do pompy i korzystać nie tylko z fontanny. Dodatkowe wyjście jest zaślepiane. Czyli, kiedy z niego nie korzystasz po prostu możesz je szybko zamknąć. 

W dyszy wylotowej jest dodatkowa regulacja wody. Po co? Dzięki niej ustalisz przepływ wody w fontannie w np: filtrze czy w wężu do podlewania kwiatów.Dane techniczne: 
- pobór mocy: 45W 
- wydajność: 2500l/h 
- podnoszenie słupa wody: 2,5m 
- długość przewodu zasilającego: 4m 
- wymiary 10 x 7.3 x 9.9 cm

Hsbao - producent tej marki specjalizuje się w produkcji pomp. Z ich produktów korzystają inni wielcy producenci. Pompy ich produkcji znajdziemy w większości pralek, lodówek, samochodach, w galeriach handlowych w miejskich fontannach. Jego rozwiązania konstrukcyjne często stają się inspiracja dla innych producentów, a trwałość produktów jest wysoko ceniona przez użytkowników.

Polecamy