Wczytuję dane...
Model: 12649
Kod producenta: RO3 + DEMI
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903900045575
Wysyłka od: 14.00 PLN
Credit Agricole
Oblicz ratę

Jedyny w swoim rodzaju!
Najwyższej jakości filtr odwróconej osmozy do oczyszczania wody wodociągowej. Filtr został opracowany z myślą o zastosowaniach w akwarystyce i nie tylko. Nasze filtry do odwróconej osmozy znajdują zastosowanie, także w gospodarstwach domowych, a także w laboratoriach - innymi słowy wszędzie tam, gdzie jest potrzebna czysta woda. Filtr gwarantujący czystą, miękką wodę, pozbawioną azotanów i azotynów, chloru i wielu innych zanieczyszczeń.

W zestawie znajdują się wszystkie elementy potrzebne do montażu filtra. Wystarczy wyjąć filtr z opakowania oraz podłączyć zgodnie z instrukcją, cały montaż jest niezwykle prosty i zajmie około 15 minut. 

Za pomocą filtr możliwe jest usuwanie substancji organicznych i nieorganicznych rozpuszczonych w wodzie wodociągowej ze skutecznością 95-98%. Oczyszczanie odbywa się bez dodawania żadnych odczynników chemicznych. Stosowanie filtr zapobiega ,,przeżyźnieniu" wody w akwarium związkami zawartymi w wodzie wodociągowej, mogącymi powodować wzrost okrzemek, glonów. 
Filtr zapobiega przedostawaniu się do akwarium wraz ze świeżą wodą pozostałości pestycydów oraz innych substancji toksycznych. 

Precyzyjnie wykonany:
Wszystkie użyte w filtrze połączenia wykonane są na oryginalnych szybkozłączkach, z dodatkowym zabezpieczeniem spinkami blokującymi, dzięki czemu zminimalizowane jest prawdopodobieństwo ich rozłączenia się. Wkłady liniowe posiadają również wyjścia przystosowane do współpracy z szybkozłączkami. Podczas wymiany wkładów nie jest konieczny demontaż złączek (tak jak ma to miejsce w najtańszych chińskich filtrach) a jedynie ich wypięcie.

Filtr odwróconej osmozy jest kompaktowy i wysokowydajnym urządzeniem. 

Zastosowania filtra: 
- w akwariach morskich 
- w akwariach słodkowodnych 
- w gospodarstwie domowym
- w laboratoriach i przemyśle 

Zestaw zawiera: 
- Filtr wstępny sedymentacyjny WPL2
- Filtr wstępny węglowy WWL2
- Moduł odwróconej osmozy ( z wysokiej jakości membraną o wydajności dobowej 75GPD)
- Ogranicznik przepływu/Restryktor 
- 2x uchwyt do montażu filtra 
- Obejma do kanalizacji 
- Mosiężny zaworek do przyłącza wody 
- Wężyk do podłączenia filtra - 3m
- Klucz do odkręcania obudowy membrany RO 
- Dokładana instrukcja obsługi w języki polskim 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...