Wczytuję dane...
Model: 10207
Kod producenta: S - Eleoch Acicularis
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5901289210867
Wysyłka od: 12.99 PLN
Producent: Eco Plant
Credit Agricole

O roślinie Eleocharis Acicularis:
Eleocharis Acicularis to klasyczna roślina, która jest stosowana w akwarystyce od lat. Zwykle wykorzystywana jako roślina pierwszego planu. Eleocharis Acicularis jest bardzo podobna do popularnego odpowiednika, Eleocharis Parvula, lecz jest nieco wyższa, co czyni roślinę bardziej wszechstronną.

Opieka jest również porównywalnie łatwa, a dawkowanie CO2 nie jest wymagane. Jednakże, CO2 będzie przyspieszać wzrost, ostatecznie zapewniając gęsty dywan pokryty trawą.
W przypadku dawkowania CO2 należy zapewnić wysokiej jakości oświetlenie i glebę odżywczą o dużej zawartości makro i mikroelementów np. Neo Soil.

Aby zasadzić, po prostu zawartość kubka na małe porcje i posadź każdą porcję w odległości około 2,5 cm. Po posadzeniu i ukorzenieniu, regularne przycinanie będzie wymagane, ponieważ roślina rośnie szybko. Do utrzymania rośliny wystarczą tabletki nawozowe Neo Tabs Plant K oraz Neo Tabs Plant Tab

Trudność hodowli:
Łatwa

Roślina na plan:
Pierwszy

Tempo wzrostu:
Bardzo Szybkie

Oświetlenie:
Średnie/Wysokie ok. 0,6W/l

Zapotrzebowanie CO2:
Niskie lub Średnie zapotrzebowanie na CO2; 6-14 mg/l

Wysokość:
7 - 15 cm

Zbiornik:
Akwarium

Kubek:
6 cm

Ilość sadzonek:
Jest uzależniona gabarytami roślinki. Zwykle jest to od 14 dla szerokolistnych do 50 dla wysokich drobnolistnych lub trawnikowych.

Polecamy