Wczytuję dane...
Model: 11994
Kod producenta: CHIHIROS Doctor mate
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903900044400
Wysyłka od: 12.99 PLN
Credit Agricole
Oblicz ratę

Chihiros Doctor Mate specjalizuje się w małych zbiornikach o pojemności do 125L. Zapobiega chorobom biologicznym, hamuje rozmnażanie się glonów oraz wspomaga wzrost roślin wodnych, chroniąc ryby i krewetki. Poprzez połączenie Bluetooth, można łatwo i szybko sterować urządzeniem poprzez smarfon lub tablet. 

Zalety użytkowania: 
- Hamuje rozrost zielonych glonów oraz dba o wzrost roślin: Hamuje początkowy wzrost i rozmnażanie fitoplanktonu (zielona woda).
  Wspomaga wzrost roślin aktywując fotosyntezę w celu stabilizacji ekosystemu w akwarium. Aktywuje mikroelementy pomagające wzrastać rośliną.
- Zwalcza chorobotwórcze bakterie: Automatycznie zabija w godzinę chorobotwórcze bakterie w wodzie poprzez bezpośrednią i pośrednią dezynfekcję, co znacznie        poprawia przeżywalność młodych krewetek. 
- Działa z bakteriami filtracyjnymi: Nie wytwarza szkodliwych toksycznych związków, sprzyja rozwojowi pożytecznych bakterii w akwarium.

Dedykowana aplikacja ,,My Chihiros" 
Poprzez połączenie Bluetooth, można sterować aplikacją, upraszczając czynności operacyjne, znacznie poprawiając komfort obsługi produktu. Wystarczy zainstalować aplikację ,,My Chihiros" na telefonie lub tablecie z systemem Android lub iOS. 

Jak działa Doctor Mate? 
Urządzenie emituje drobne, zjonizowane pęcherzyki które niszczą glony zielone przy czym nie wpływa w żaden sposób na pożyteczną florę bakteryjną oraz mikroorganizmy obecne w akwarium. mniejsza ilość glonów umożliwia szybszy i zdrowszy wzrost roślin wodnych. 

Zawartość opakowania: 
-Doctor Mate
- Zasilacz
- kable podłączeniowe
- uchwyt
- przyssawka
- uchwyt montażowy do szyby 

Dane techniczne: 
- moc: 30W
- napięcie wejściowe: DC15V, 2.5A
- wielkość akwarium: do 125/L

Polecamy