Wczytuję dane...
Model: 12114
Kod producenta: BOYU WF-2055
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6941855202642
Wysyłka od: 14.00 PLN
Credit Agricole

Idealny do każdego akwarium
Mini filtr kaskadowy sprawdzi się w każdym akwarium słodko i słonowodnym do 140L pojemności. Mały rozmiar umożliwia umieszczenie filtra w dowolnym miejscu nie zaburzając estetyki wewnątrz akwarium i jednocześnie mieszcząc się w każdym zakamarku pomiędzy akwarium a np: ścianą szafki. 

Filtracja i napowietrzanie 
Filtr wyposażony jest w podwójny wlot, dzięki któremu odfiltrujesz wodę z jej toni oraz z powierzchni. Przepływająca woda poprzez gąbkę zainstalowaną w filtrze jest automatycznie czyszczona. Powraca do akwarium na zasadzie kaskady co zapewnia świetne napowietrzenie wody, a Ty dzięki temu możesz już wyłączyć głośny napowietrzacz, gdyż nie będzie już więcej potrzebny.

Filtrację chemiczną zapewnia węgiel aktywowany doskonale wiąże metale i ich związki substancje humusowe pestycydy i produkty przemiany materii. Jest wkładem klarującym wodę i redukującą przykry zapach wody. Poprawia jakość wody w tym filtrację biologiczną.

Filtrację mechaniczną zapewnia gąbka o odpowiedniej gęstości. Usuwa z wody wszelkie zanieczyszczenia, klarując wodę z wszelkich pyłów, resztek roślin czy drobnych pływających części podłoża.

Energooszczędny 
Filtr zużywa tylko 8,6W. 

Dopasuje się do Twoich potrzeb:
Łatwość w instalacji to nie wszystko co może zaoferować. Za pośrednictwem regulatora przepływu pokrętła, dostosujesz wydajność filtr do wielkości akwarium i skali zabrudzenia wody. Grubość filtr to tylko 4cm idealnie zmieści się w każdym zakamarku pomiędzy np: ścianą a akwarium. 

Cechy i zalety:
- niewielki rozmiar
- gąbka i komplet rurek w zestawie
- do akwarium max 45L
- dobrze napowietrza wodę
- regulacja przepływu
- slim obudowa, szerokość filtra to tylko 4cm 
- wkłady filtracyjne z węglem aktywnym oraz gąbką filtracyjna 

Dane techniczne:
- producent: BOYU
- kod producenta: WF-2055
- wydajność: 720L/h
- pobór prądu: 8,6W

Wymiary: 27 x 12 x 14 cm

Polecamy