Wczytuję dane...
Model: 11993
Kod producenta: BOYU TYB-200
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6941855209771
Wysyłka od: 12.99 PLN
Producent: BOYU
Credit Agricole

Fontannę Boyu Fountain Lily 200 zamontować można w dowolnym miejscu. Nie ma żadnych granic, ponieważ fontanna nie wymaga podłączenia do prądu. Zasilana jest całkowicie poprzez wbudowany panel słoneczny. Pióropusz wodny każdemu przypadnie do gustu, dopełni i uatrakcyjni krajobraz Twojego stawu przydomowego oraz każdego oczka wodnego w parku, na działce czy w centrum miasta. 

Wszechstronny wygląd 
Fontanna przypomina kształt i wygląd zielonego liścia pływające na tafli wody, nie tylko ozdabiając oczko wodne, ale również natlenia wodę. 

Eksplozja wodna 
Czyli to co wszyscy lubią najbardziej. Wysokość wyrzutu wody to ok. 60cm w mocnym nasłonecznionym miejscu. W przypadku słabszych promieni słonecznych solar generuje tyle prądu ile tylko może, załączając fontannę modulacyjnie, tworząc niesamowity efekt. Wówczas fontanna "odpala" się z pełną mocą z czasem zmniejszając wyrzut wody. Po krótkiej przerwie ponownie rozpoczyna pracę modulacyjną. Zarówno podczas przerwy jak i w trakcie działania fontanny baterie są ładowane, aby zapewnić jak najdłuższe działanie wyrzutu fontanny.

Szybki montaż 
Montaż jest szybki i bardzo prosty. Włożyć dyszę wylotową do podstawy, w której znajduje się panel słoneczny a następnie umieścić założoną fontannę w zbiorniku wody. 

Dane techniczne: 
- wydajność: 200l/h
- moc zasilania solarnego: 1,4W
- słup podnoszenia wody: od 30 do 60cm 
- wymiary: 33 x 14cm 

Polecamy