Wczytuję dane...
Model: 11585
Kod producenta: AA SSS-120EU
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4714041212211
Wysyłka od: 12.99 PLN
Producent: AutoAqua
Credit Agricole
Oblicz ratę

Zabezpiecz się przed przelaniem odpieniacza:
Jak zapewne wiesz w kubku odpieniacza zbierają się wszelkie nieczystości. Są tam zbierane, można powiedzieć w formie skoncentrowanej. Cała ta gama zanieczyszczeń i pierwiastków i związków trafi do wody akwariowej w przypadku przelania kubka odpieniacza. Skutki tego incydentu mogą być opłakane. A już na pewno spowoduje to solidną destabilizację zbiornika i długie dni pracy nad naprawieniem tego problemu. Wiąże się to z kosztami, pracą i samymi kłopotami. Jeżeli będziesz mieć wyjątkowe szczęście to nie obumrą Ci koralowce i nie padną ryby, ale zwykle niestety bywa na odwrót... Słowem: nie dająca spać zgroza.

Smart Skimmer Security - widzi poziom zanieczyszczenia w kubku:
Ten jakże prosty i skuteczny produkt ma w zestawie optyczne "oko", które umieszczasz na zewnątrz kubka, a wewnątrz wizjer oka. Obydwa elementy są wyposażone w magnes, dlatego łatwo się je montuje, gdyż same siebie trzymają. Urządzenie stale widzi poziom zanieczyszczenia. Jeżeli poziom brudu dotrze do wizjera odpieniacz zostanie automatycznie i natychmiastowo wyłączony. Gdy poziom brudu opadnie skimmer zacznie na powrót działać. 

Włącznik opóźniający:
W przypadku braku prądu, woda w sumpie podniesie się. Gdy prąd wraca wszystko włącza się, w tym odpieniacz, który od razu przeleje.. Dlatego, włącznik opóźniający jest dodatkowym zabezpieczeniem. Skimmer zostanie załączony dopiero po upływie dwóch minut od ponownego pojawienia się prądu w gniazdku.

Komunikacja z użytkownikiem - alarm dźwiękowy i świetlny.
O błędach pracy, przebraniu kubka i czasowego działania włącznika opóźniającego informują Cię migające podświetlenie gniazdka w kolorach odpowiednio czerwieni i błękitu. Dodatkowo usłyszysz alarm dźwiękowy stosownie do zaistniałego alarmu.

Jak to wszystko uruchomić?
Zestaw jest gotowy do użycia (plug&play). 

- Oko umieszczasz na kubku. Wizjer stożkowy wewnątrz, a czujnik (ta część z kablem) na zewnątrz - sensor i wizjer są magnetycznie montowane. Wybierz odpowiedni poziom kolekcji zanieczyszczeń, czyli wysokość instalacji oka. Od teraz to będzie linia bezpieczeństwa przed przelaniem. Nie musisz nacinać czy wiercić kubka odpieniacza. Wszystko montujesz bezinwazyjnie!
- Gniazdko - do niego podłączysz swój skimmer. Jest to serce systemu. Włącza i wyłącza skimmer oraz komunikuje alarmy.

Dane techniczne:
- maksymalna grubość ścianki kubka: 8mm
- maksymalne obciążenie gniazda: 1100W
- wymiar oka, cześć zewnętrzna: średnica 20mm x  wysokość 16mm
- wymiar wewnętrznego wizjera: średnica 20mm x  wysokość 16mm
- wymiar gniazdka: 65x65x35mm (liczone bez części - wtyczki męskiej, która wchodzi do gniazdka w Twojej ścianie czy listwie)
- długość kabla: 3m
- gniazdka: standardowe EU / PL 230V z uziemieniem.

Ta oferta dotyczy: 
AqutoAqua Smart Skimmer Security. 
Produkt oryginalny. Sprzedawany wraz z opakowaniem producenta, widocznym na zdjęciach.

Uwaga. Na niektórych zdjęciach przedstawiono inne produkty z serii Smart Security, które nie dotyczą tej oferty. 
Pozostałych urządzeń szukaj na innych aukcjach. 

Polecamy