Wczytuję dane...
Model: 12266
Kod producenta: AQUAEL UNIFILTER 1000 UV
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5905546058353
Wysyłka od: 12.99 PLN
Credit Agricole
Oblicz ratę

Filtr AQUAEL UNIFILTER UV
Filtr AQUAEL UNIFILTER UV jest przeznaczony do oczyszczania i napowietrzania wody w akwariach. Wydajnie filtruje wodę i dodatkowo sterylizuje ją dzięki obecności diod LED UV. Zwalcza pływające glony, pierwotniaki i bakterie, co zwiększa klarowność wody oraz gwarantuje zdrowie ryb. Diody LED UV można włączać lub wyłączać niezależnie od pracy filtra.

Łatwa obsługa 
UNIFILTER UV jest prosty w obsłudze i umożliwia wygodną regulację wydajności za pomocą pokrętła, które jednocześnie jest kopułką wirnika. Kierunek wylotu wody można regulować w zakresie 90°.

Filtr został wyposażony w ceramiczną oś wirnika, co wpływa na jego cichą pracę oraz gwarantuje ich trwałość.

Specjalna komora na media filtracyjne 
Specjalnie zaprojektowana komora na media filtracyjne zabezpiecza przed wlewaniem się wody z filtra do akwarium przy podmianach wody, jak również w trakcie wyjmowania filtra z akwarium czy myciu gąbek. Filtry wewnętrzne do akwarium AQUAEL UNIFILTER UV można konserwować przez dwa niezależne wkłady gąbkowe, które można wyjmować i czyścić pojedynczo, na zmianę. Zapobiega to niszczeniu kolonii bakterii nitryfikacyjnych, które wspomagają przemiany azotowe. W celu zapewnienia ciągłej filtracji zaleca się naprzemienne niezależne czyszczenie gąbkowych wkładów filtracyjnych.

Sposób montażu: 
Filtr można zawiesić na ścianie na dwa sposoby: krótszym lub dłuższym bokiem, co umożliwia schowanie go za dekoracją lub roślinami.

Zalety produktu: 
- regulacja wydajności 
- regulacja kierunku wylotu wody
- media mechaniczne w zestawie 
- zawiera diody UV 

Dane techniczne: 
- Moc: 10,9W
- Wydajność: 1000L/H
- Wymiary: 6,7 x 11,2 x 31cm 

Polecamy