Wczytuję dane...
Model: 10827
Kod producenta: AQUAEL GRZAŁKA ULTRA HEATER 200W
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5905546326087
Wysyłka od: 12.99 PLN
Producent: Aquael
Credit Agricole
Oblicz ratę

ULTRA HEATER – pierwsze inteligentne grzałki akwariowe

 Mikroprocesorowy układ sterowania dobiera najmniejszą moc grzania, jaka potrzebna jest do utrzymania żądanej temperatury wody w akwarium. Jeżeli tylko zajdzie taka konieczność, mikroprocesor optymalnie zwiększa lub zmniejsza moc, aby utrzymać nastawiona temperaturę. Dzięki zastosowaniu Smart Heating System występuje niższa amplituda wahań temperatury wody w akwarium ze względu na bardziej stały tryb pracy urządzenia. Dodatkowo tryb pracy SHS korzystnie wpływa na długowieczność elementu grzejnego oraz żywotność grzałki. Do zaprogramowania grzałki służy wyjątkowo wygodny system ONE-TOUCH składający się z pojedynczego przycisku i wieńca z diod LED wskazujących aktualną oraz zaprogramowana temperaturę. Elektroniczny termostat działa z wyjątkową precyzją +/- 0,25°C utrzymując stałą temperaturę w akwarium, co zapewnia komfort termiczny nawet najbardziej wrażliwym gatunkom zwierząt akwariowych.

Zakres regulacji temperatury zawiera się w przedziale od 20 do aż 33°C, co umożliwia wykorzystanie grzałki do leczenia wielu chorób ryb np. tzw. „ospy rybiej”. ULTRA HEATER posiada również wbudowany system ostrzegania przed przegrzaniem wody w czasie upałów. Nietłukąca się obudowa z tworzywa sprawia, ze grzałki ULTRA HEATER doskonale nadają się do zbiorników z dużymi, silnymi rybami, a nawet żółwiami wodnymi. Są przy tym w pełni bezpieczne i nie parzą mieszkańców akwarium, nawet tak wrażliwych jak zbrojniki czy płaszczki.  Grzałki ULTRA HEATER są najbardziej zaawansowanymi urządzeniami do ogrzewania wody w akwarium dostępnymi na rynku. Ogrzewanie wody w akwarium nigdy nie było tak intuicyjne i bezpieczne. Przekonaj się sam!

Cechy szczególne: 

- One Touch System – wygoda ustawienia temperatury jednym przyciskiem
- Wbudowany wyłącznik termiczny – automatyczne wyłączenie grzałki w przypadku nadmiernego wzrostu temperatury podczas upałów
- W pełni elektroniczna - brak podatnych na awarie mechanicznych części termostatu
- Wbudowany elektroniczny termometr – wskazanie aktualnej temperatury w zbiorniku na kolorowej skali
- Odporna na pęknięcia obudowa wytwarzana ze specjalnego tworzywa
- Precyzyjny elektroniczny termostat (+/- 0,25 °C)
- Działanie grzałki oraz wskazanie aktualnej temperatury sygnalizowane kolorowymi diodami LED
- Możliwość pracy w słodko jaki słonowodnym akwarium

Dane techniczne: 

- Pojemność akwarium: 130 - 200L
- Moc: 200W
- Wysokość: ok 28cm

Polecamy