Wczytuję dane...
Model: 12291
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5905546330695
Wysyłka od: 12.99 PLN
Credit Agricole
Oblicz ratę

Ledowe oświetlenie to doskonałe rozwiązanie do Twojego akwarium
Oświetlenie do akwarium ma bardzo duże znaczenie. Po pierwsze pozytywnie wpływa na warunki życia roślin i ryb, a także w odpowiedni sposób eksponuje aranżacje wnętrza. Podświetla skałki, podłoże i tła, ozdabiając akwarium. Wygląda to naprawdę ciekawie! Niektóre modele lamp akwariowych mają trzy tryby świecenia: Day, Daybreak i Night. Wpływa to na zwiększenie wydajności i nie generuje kosztów związanych z częstą wymianą diod. Ponadto lampa akwariowa LED ma długą żywotność i pobiera zdecydowanie mniejszą ilość prądu niż inne rodzaje oświetlenia. Leddy Smart Sunny Day & Night to niewielkich rozmiarów lampy ledowe przeznaczone do małych zbiorników. W zależności od potrzeb możesz wybrać jeden z trzech trybów świecenia. Dostępne są dwa poziomy światła dziennego oraz niebieskie, przyjemne dla oka światło nocne.
Oświetlenie akwariowe sprawi, że będziesz się mógł zachwycać akwarium o każdej porze. Po ciężkim dniu pracy z przyjemnością pozwolisz oczom odpocząć, patrząc na przyjemne barwy, goszczące w Twoim akwarium. Leddy Smart Sunny Day & Night to różne tryby świecenia, które możesz zmieniać manualnie albo za pomocą aplikacji. Ponadto urządzenie ma wyjątkowo ciekawy, futurystyczny wygląd i płaski kształt. 

Lampka równomiernie oświetli nanoakwarium, wydobywając piękne kolory i zapewniając optymalne warunki wzrostu zarówno dla roślin, jak i ryb. Diody LED są długowieczne i mogą świecić do 50 000 godzin. Jest to zdecydowanie duża oszczędność Twojego czasu i Twoich pieniędzy. Nie musisz się martwić wymianą diod przez naprawdę długi czas. Podstawowym atutem nowoczesnych lamp ledowych jest możliwość wyboru rodzaju światła, a także wyboru ich pod kątem funkcjonalnym. Uniwersalne światło Sunny ma moc 4,8W. Szereg diod oświetli akwarium, tak abyś mógł się rozkoszować jego przyjemnym wyglądem i stonowanymi kolorami.

Zalety produktu:
- Nowoczesne, kompaktowe oświetlenie LED do nanoakwariów
- 3 tryby świecenia DAY/DAYBREAK/NIGHT zmieniane manualnie lub za pomocą aplikacji
- Unikalny design – futurystyczny, super płaski kształt (tylko 1 cm grubości)
- Łatwe w montażu (na szybie o grubości do 4 mm)
- Uniwersalne spektrum światła SUNNY
- Długowieczne – do 50 tys. godzin pracy

Dane techniczne: 
- Moc: 4,8W
- Strumień świetlny: 520lm 
- Temperatura barwowa: 7000K
- Kolor: biały 
- Sugerowana pojemność akwarium: 10-50L

Polecamy