Wczytuję dane...
Model: 10987
Kod producenta: ANDROMEDA CALYPSO
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5907796491362
Wysyłka od: 12.99 PLN
Credit Agricole
Oblicz ratę

Calypso X Controller:
- grzanie (termostat)
- chłodzenie (termostat)
- podnoszenie wilgotności (higrostat)
- obniżanie wilgotności (higrostat)
- dzień / noc (osobne ustawienia na porę doby)
- dwa kanały (termostat / higrostat)
- alarm

Calypso X Controller - więcej o funkcjach:
Wyposażony jest w dwa niezależne kanały, gdzie każdy z nich programowany jest oddzielnie.

- Termostat:
Jeden z kanałów scalony jest z termostatem mikroprocesorowym. Oznacza to, że jedno z wyjść 230V może regulować temperaturę wewnątrz terrarium/akwarium/gworbox'ie i innych. Termostat może podnosić temperaturę lub obniżać ją, za pomocą odpowiednich urządzeń. Możesz ustalić inną temperaturę na dzień i na noc.

- Higrostat:
Jeden z kanałów scalony jest z higrostatem mikroprocesorowym. Oznacza to, że jedno z wyjść 230V może regulować wilgotność wewnątrz terrarium/akwarium/gworbox'ie i innych. higrostat może podnosić wilgotność lub obniżać ją, za pomocą odpowiednich urządzeń. Możesz ustalić inną wilgotność na dzień i na noc.

- Alarm:
W przypadku, gdy Twoje urządzenia zewnętrzne (kabel grzewczy, żarówka grzewcza itp) nie będą w stanie ogrzać terrarium (np: w wyniku przepalenia się żarówki) Phoenix X zaalarmuje Cię o tym fakcie. Włączy się przerywany sygnał dźwiękowy. Sam ustalasz próg alarmu, czyli kiedy mechanizm ma się włączyć. 

Budowa Calypso X Controller:

- Sonda:
Za pomiar temperatury odpowiedzialna jest sonda o małych gabarytach. Czujnik ten umieszczony jest na przewodzie o sporej długości - 150cm.

- Wyświetlacz LCD:
Zewnętrzne umieszczenie wyświetlacza znacznie ułatwia obsługę i dba o estetykę. Umieść wyświetlacz np: na terrarium (w zestawie taśmy montażowe) aby mieć łatwy dostęp. Gniazda 230V umieść pod szafką. Nie musza być widoczne.

- System scalony - mikroprocesory Andromeda Computers:
Działanie i programowanie akcesorium obsługiwane jest przez wysokiej klasy podzespoły elektroniczne, w tym procesory i układy scalone produkowane przez Andromeda Computers. Układ ten gwarantuje niezawodność, precyzję działania, stabilność i komfort programowania.

Andromeda Computers skąd się wzięli ?
Producent podzespołów elektronicznych zakupił możliwość wykonywania termostatów / higrostatów / i programatorów elektronicznych. "Włożyli" do środka swoją sprawdzoną technologię. W ten sposób na rynku, nie tylko zoologicznym, pojawiły się nowe urządzenia. Dane techniczne:
- zakres temperatur od 16 do 42ºC
- rozdzielczość temperatury: 0,1ºC
- dokładność:  +/- 1ºC
- Programowanie wilgotności w zakresie 40-100%
- Rozdzielczość wilgotności 0,1 %
- Dokładność wilgotności +/-5%
- pobór mocy:  3 W
- maksymalna moc podłączanych urządzeń: 1200 W
- długość kabla z sondą: 150cm
- wymiary sondy: 5,5 x 1,5mm
- długość kabla zasilającego: 100cm
- długość kabla pomiędzy gniazdami a wyświetlaczem: 100cm 

Polecamy