Wczytuję dane...

Napowietrzacze do Akwarium

Niedostateczna ilość tlenu w wodzie to jeden z najgroźniejszych problemów, z którymi musi mierzyć się akwarysta. Dodatkowego napowietrzania wymagają szczególnie akwaria ubogie w rośliny (np. biotopy jezior Malawi i Tanganika), ale może być też niezbędne w zbiornikach, w których ryby szybko się rozmnażają. Jeżeli o nim zapomnimy, skutki mogą być poważne: w skrajnych przypadkach zbyt mało tlenu doprowadzi do śmierci naszych podopiecznych, a częstymi objawami niedoboru jest także obumieranie roślin czy bardzo szybko zwiększająca się populacja glonów.

Wszystkim tym konsekwencjom można jednak na szczęście dość łatwo zaradzić i nie trzeba nawet sięgać specjalnie głęboko do kieszeni: wystarczy odpowiednio dobrany napowietrzacz do akwarium. Takie urządzenie może stać się nawet ozdobą naszego zbiornika – wystarczy wybrać model pasujący do danej aranżacji.

Szeroki asortyment napowietrzaczy do akwariów wiodących marek

W ofercie czekają na Ciebie urządzenia znanych na całym świecie producentów. Swoje akwarium może wyposażyć w napowietrzacz produkcji wspomnianego już Aquaela, ale też marki Tetra, Resun, JBL czy Oase. W sprzedaży dostępne są zarówno kompaktowe urządzenia zasilane bateryjnie, jak i nowoczesne pompy o wydajności na poziomie nawet kilku tysięcy litrów na godzinę. Jeżeli zależy Ci na wysokich walorach estetycznych, zwróć uwagę na nasze ozdoby do napowietrzania akwarium. Dobrym wyborem będzie choćby Resun Volcano Air, który kształtem przypomina wulkan albo inny model tego samego producenta – Resun Fossil Air idealnie pasujący do aranżacji z dużą ilością skał.

Za bardzo niewielkie pieniądze możesz też zamówić kompletny zestaw przeznaczony do napowietrzania marki Kruger Meier lub SunSun. Są one gotowe do zamontowania w akwarium i trzeba dokupować już żadnych dodatkowych elementów.

Ofertę uzupełniają przydatne akcesoria do napowietrzaczy stosowanych w akwarium. Znajdują się wśród nich m.in. zawory przeciwzwrotne oraz wyjątkowa ozdoba: podświetlana końcówka Airlights LED, dzięki której, Twoja aranżacja będzie się prezentować o wiele bardziej efektownie. Pozwól swoim rybom odetchnąć pełnią skrzeli, zamów wysokiej klasy urządzenia napowietrzające!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Tetra APS 400

177,99 PLN*
* z podatkiem VAT