Wczytuję dane...

Akcesoria do Akwarium

Twoją pasją jest hodowla pięknie ubarwionych żyworódek i potrzebujesz kotnika, który ochroni ich cenny narybek przed innymi mieszkańcami wodnej toni? Szukasz poręcznych narzędzi do przycinania roślin? A może zajrzałeś do naszego sklepu online, bo chcesz kupić czyścik magnetyczny do szyb, silikon do klejenia elementów dekoracyjnych lub inne wysokiej jakości akcesoria do akwarium? Nasz rozbudowany asortyment na pewno spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Usprawnij pielęgnację własnoręcznie zaprojektowanego ekosystemu, zadbaj o sprawne działanie oprzyrządowania i zamaskuj psujące widok wyposażenie jak doświadczony zawodowiec, złóż zamówienie w sklepie online Dobry Akwarysta!

Wszystkie potrzebne na co dzień akcesoria do pielęgnacji akwarium w jednym miejscu

W ofercie znajdziesz między innymi kompletne zestawy narzędzi, dzięki którym wymagające dużej precyzji czynności, takie jak choćby sadzenie i przycinanie roślin, staną się o wiele prostsze. W skład naszego największego przybornika wchodzi aż 6 akcesoriów akwarystycznych, w tym 2 pęsety, nożyczki proste, zakrzywione i wygięte, a także szpatułka do podłoża. Godny polecenia jest również nowoczesny system podmiany wody marki Kruger Meier – koniec z czasochłonnym bieganiem z wiadrem do łazienki, teraz brudną wodę wypompujesz w ciągu zaledwie kilku minut.

Z czyszczeniem podłoża uporają się natomiast nasze łatwe w obsłudze odmulacze automatyczne. Takie produkty idealnie się sprawdzą również przy usuwaniu niezjedzonego przez ryby pokarmu z trudno dostępnych miejsc oraz zbierania zabrudzeń z kamieni oraz korzeni. Jeżeli nie chcesz stresować swoich podopiecznych podczas usuwania glonów i innych nieestetycznych osadów z szyb, użyj czyścika magnetycznego Mag Float. Ogromnym atutem tego akcesorium jest fakt, że nie tonie w akwarium.

Stwórz absolutnie unikatową aranżację zbiornika

Akcesoria akwarystyczne z naszej oferty są niezwykle przydatne przy planowaniu każdego elementu wystroju zbiornika. Polecamy m.in.:

  • kleje do tła strukturalnego,
  • silikony czarne i bezbarwne idealne do klejenia np. grot skalnych, łupków i wapieni.

Uzupełnieniem asortymentu są niezawodne termometry marki JBL, Oase i Tetra. Zapraszamy na zakupy!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów