Wczytuję dane...

Preparaty Akwariowe

Stabilizacja odczynu pH, suplementacja witamin niezbędnych rybom do prawidłowego rozwoju, poprawa klarowności wody oraz redukcja poziomu związków fosforowych. To tylko niektóre z zastosowań, w których idealnie sprawdzą się proponowane przez nas preparaty akwariowe. Ich regularne stosowanie jest często nieodzowne, jeżeli zależy Ci na stworzeniu środowiska, w którym egzotyczne gatunki poczują się komfortowo i będę skłonne do rozmnażania. Szybkie reagowanie na zmianę parametrów wody jest wymagane zwłaszcza, gdy hodujesz ryby z odłowu – są one szczególnie wrażliwe na wahania twardości oraz poziomu stężenia azotanów.

W ofercie dostępne są ponadto różnorodne środki ułatwiające pielęgnację zbiornika. Bezpieczne produkty zawierające enzymy biologiczne i bakterie pozwolą Ci przykładowo pozbyć się zabrudzeń podłoża, zneutralizować nieprzyjemne zapachy i ograniczyć częstotliwość podmian wody. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem. Gwarantujemy, że znajdziesz w nim jedynie sprawdzone preparaty akwarystyczne od największych marek na rynku: Zoolek, JBL, Tetra, Neo oraz Orca LAB!

Skuteczne preparaty na glony w akwarium

Od profesjonalnych środków na sinice, aż po produkty do stosowania profilaktycznego, aby nie dać glonom nitkowatym i krasnorostom sposobności do opanowania całego zbiornika. Pośród dostępnych preparatów znajdują się m.in. cenione przez akwarystów płyny marki Femanga, które dobrze nadają się również do krewetkariów. Glony nie biorą się jednak znikąd – najczęstszą przyczyną ich powstawania jest zaburzona równowaga chemiczna i biologiczna wody. Jak ją przywrócić? Dobrym pomysłem jest aplikacja środka Bio-Exit Green, który pozbawia glony pożywienia, a dodatkowo pozytywnie wpływa na wzrost roślin.

Uzdatniacze i produkty stabilizujące parametry wody

Możemy się poszczycić też szeroką gamą preparatów akwariowych, których używa się przy przygotowywaniu wody dla nowych mieszkańców. Dzięki dostępnym w sprzedaży uzdatniaczom przyspieszysz rozwój pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych odpowiedzialnych za rozkład zanieczyszczeń i zadbasz o nieskazitelną czystość. Nasze środki neutralizują również chlor zawarty w wodzie wodociągowej i wiążą zawarte w niej metale.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów