Wczytuję dane...

Rośliny Akwariowe

W naszym sklepie internetowym możesz zamówić nie tylko zestawy zawierające zbiornik o interesującym Cię litrażu wraz z kompletnym osprzętem, a także nawozy, pokarmy i ogromny wybór akcesoriów. Oprócz sprawdzonego wyposażenia od popularnych, cenionych w branży producentów, oferujemy także łatwe w utrzymaniu rośliny akwariowe Eco Plant, które będą doskonałym wyborem zwłaszcza dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z akwarystyką.

Te zielone piękności pochodzą bowiem z uprawy in vitro, co stanowi najlepszą gwarancję, że nie spotkasz na nich glonów, ślimaków i innych niemile widzianych w Twoim zbiorniku żyjątek. W asortymencie mamy zarówno efektowne mchy oraz szybko rosnące trawy idealne do tworzenia gęstych dywanów na dnie, jak i różnego rodzaju rośliny pływające do akwarium. Zdecydowana większość gatunków dostępnych w sprzedaży nie wymaga nawożenia, świetnie rośnie bez CO2 i nie ma specjalnych potrzeb w kwestii parametrów wody bądź oświetlenia. Mnóstwo przydatnych informacji zawarliśmy w opisach poszczególnych produktów, ale jeśli potrzebujesz porady, nie wahaj się z nami skontaktować. Wystarczy, że opiszesz nam pokrótce planowaną aranżację, a chętnie podpowiemy Ci, co z naszej oferty warto wybrać.

Żywe rośliny akwariowe idealne do każdego zbiornika

W asortymencie czekają na Ciebie popularne żabienice, które fantastycznie sprawdzą się na pierwszy plan, czerwono-fioletowe Alternathery czy drobnolistne Limnobium cenione przez akwarystów ze względu na wyciąganie nadmiaru azotu z wody. Ten ostatni gatunek pływających roślin akwariowych z powodzeniem można wykorzystać również w oczku wodnym – rozmnaża się wyjątkowo szybko i zapobiega rozwojowi glonów. W jaki sposób? Dzięki intensywnemu wzrostowi skutecznie odcina je od składników odżywczych.

Polecamy zwrócić uwagę również na słynny mech Christmas Moss, który znany jest z bardzo wysokich walorów estetycznych i niesamowitej wytrzymałości. Jeśli marzy Ci się gęsto zarośnięte akwarium, ta roślina jest dla Ciebie!

Zachęcamy serdecznie do zakupów, zwłaszcza jeżeli zamierzasz hodować ryby z Ameryki Południowej i Środkowej. Dzięki naszym roślinom akwariowym tamtejsze gatunki poczują się w Twoim zbiorniku jak w domu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów