Wczytuję dane...

Nawozy do Akwarium

O zaburzenie prawidłowego rozwoju roślin porastających dno Twojego zbiornika nietrudno. Wystarczy, że pojawi się niedobór potasu, a szybko wystąpią z problemy z przeprowadzaniem fotosyntezy. Zbyt mała ilość fosforu spowoduje natomiast zahamowanie wzrostu roślin. Jeżeli nie zadbamy o odpowiedni poziom azotu, liście z czasem zaczną karłowacieć i tracić swój intensywny kolor. A to tylko kilka spośród najważniejszych makroelementów niezbędnym roślinom do życia. Dobry akwarysta wie, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego sięga po nawozy do akwarium stworzone przez renomowanych producentów, np. Yokuchi, AquaForest czy SeaChem, zanim jeszcze wystąpią opisane przez nas objawy!

W asortymencie znajdziesz zarówno preparaty dostarczające poszczególnych mikro oraz makroelementów, jak i uwalniające się przez dłuższy czas pałeczki i kulki nawozowe przeznaczone do aplikacji w strefie przykorzeniowej. Dostępne są nawozy do akwariów funkcjonujących już od dłuższego czasu, a także takie, które perfekcyjnie sprawdzą się przy zakładaniu nowego zbiornika. Jeżeli nie do końca wiesz, czego potrzebują Twoje rośliny, skorzystaj z naszego fachowego doradztwa. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i powiemy, który produkt najlepiej sprawdzi się w danej sytuacji.

Wszystkie niezbędne nawozy do akwarium w jednym miejscu

W sprzedaży posiadamy także tzw. sole RO, czyli preparaty służące do uzdatniania wody uzyskanej za pomocą filtra odwróconej osmozy oraz dobrze przyswajalny przez rośliny węgiel w płynie. Ten ostatni nawóz docenią zwłaszcza ci Klienci, którzy zmagają się z nadmiarem glonów w swoim akwarium. Utrzymywanie właściwego stężenia CO2 sprawi, że rośliny będą się intensywniej rozwijać i odcinać glonom dostęp do składników odżywczych.

Nie zabrakło również kompletnych zestawów nawozów Tokamachi, które cieszą się doskonałą opinią wśród aquascaperów. Produkty zawierają wszystkie podstawowe makroelementy w precyzyjnie odmierzonych dawkach – wystarczy regularnie stosować je zgodnie z instrukcją, a egzotyczna roślinność w Twoim zbiorniku zacznie rosnąć jak na drożdżach.

Sięgnij po najwyższej jakości nawozy do akwariów słodkowodnych, u nas kupisz je w przystępnej cenie!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów