Wczytuję dane...

Wkłady filtracyjne

Właściwie dobrane media to podstawa funkcjonowania każdego zbiornika, nawet tego o najmniejszych rozmiarach. Porowate wkłady filtracyjne stanowią idealne miejsce do osiedlenia się pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych, które skutecznie obniżają stężenie związków szkodliwych w akwarium. Do wychwytywania zwykłych zanieczyszczeń powstałych w wyniku procesów metabolicznych mieszkańców Twojego zbiornika służą natomiast gąbki o różnej ziarnistości lub uniwersalne włókniny. W ofercie sklepu internetowego Dobry Akwarysta znajdziesz bardzo szeroki wybór wysokiej klasy wkładów filtracyjnych – od takich, które pomagają obniżyć zawartość fosforanów w wodzie, przez produkty stabilizujące odczyn pH, aż po węgiel aktywny i zeolit.

Nie martw się, jeżeli nie wiesz, jakie media wybrać do swojego modelu filtra wewnętrznego, zewnętrznego, sumpa lub urządzenia używanego w oczku wodnym. Każdemu z Klientów zapewniamy fachowe, bezpłatne doradztwo – zadzwoń albo napisz maila, chętnie pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie!

Wkłady filtracyjne do akwarium znanych marek

Dzięki rozbudowanemu asortymentowi produktów jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania akwarystów hodujących nawet najbardziej wymagające gatunki ryb i roślin. Pośród dostępnych artykułów dostępne są m.in.:

  • wkłady biologiczne BioNitratEX pomocne w walce z NO3 i plagą glonów,
  • szklane granulki ADA BIO RIO G pozytywnie wpływające wydajność filtracji,
  • naturalny torf i garbniki roślinne Zoolek bogate w cenne składniki humusowe,
  • trwałe media do mechanicznego oczyszczania wody Aquael, Resun, JBL i Oase,
  • zeolit AquaNova zapobiegający nadmiarowi metali ciężkich w wodzie,
  • ciche, łatwe do wyczyszczenia biofiltry gąbkowe Xinyou w kilku wariantach.

Polecamy także akwarystyczne wkłady filtracyjne oparte na węglu aktywowanym. Bardzo dobrym wyborem są np. media Juwel Carbax, dzięki którym z łatwością pozbędziesz się niepożądanego zapachu i usuniesz zmętnienie wody.

Postaw na wkłady filtracyjne światowych marek i ciesz się krystalicznie czystą, wolną od toksycznych substancji wodą w swoim akwarium. Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów