Wczytuję dane...
Model: 10716
Kod producenta: JB POK NOVOMALAWI 5,5L
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4014162300126
Wysyłka od: 12.99 PLN
Credit Agricole
Oblicz ratę

O tym co dobre dla Twojego płetwiastego pupila:
Wiesz już zapewne, że ryby z jeziora Malawi mają specyficzne wymagania, jeżeli chodzi o np: twardość wody. Ryba ta w innych warunkach nie ma szans na przeżycie. Ale przecież w tym jeziorze nie żyją tylko ryby! Znajdziemy tam sporo glonów, małych skorupiaków i innych żyjątek zaliczanych do królestwa roślin i zwierząt. Cały ten zbiór stanowi naturalny pokarm dla ryb z jeziora Malawi oraz cały ten zbiór nie przeżyłby - tak samo jak ryba - w innych warunkach. Dlatego, podawaj zwierzęciu to co mógłby zjeść w swoim naturalnym środowisku!

NovoMalawi:
Specjalnie przygotowana formuła. Zawiera wszystko to co ryba mogłaby znaleźć i spożyć w jeziorze Malawi. Doskonale odzwierciedla to lokalne menu.

Filety z ryb dla ludzi!
Najczęściej, zawarta mączka rybna i inne produkty pochodzenia rybnego w pokarmach dla ryb to produkt uboczny z produkcji spożywczej dla ludzi. Oznacza to mniej więcej tyle, że w pokarmach znajdziemy niezbyt pożywne i na pewno nie świeże przetworzone produkty rybne. JBL NovoMalawi kończy z takim podejściem. Nie znajdziesz w ich pokarmach tego, czego sam nie chciałbyś zjeść!

Skład: glony, rośliny wodne, mięso ryby, mięczaki, skorupiaki, białko roślinne, warzywa, drożdże, jaja.

Dostarcza witamin: A, D3, E, C.

Ważne informacje:
- nie brudzi wody
- zmniejsza ilość i obniża szkodliwość odchodów (lepsza przyswajalność)
- bogaty w spiruline
- idealne menu dla ryb z jeziora Malawi

Opakowanie oryginalne: 5.5l

Polecamy