Wczytuję dane...

Automatyka w akwarium

Dzięki rozwiązaniom dostępnym w naszej ofercie z łatwością stworzysz zbiornik, który wymaga od Ciebie jedynie minimum uwagi. Nowoczesna automatyka w akwarium umożliwia zapewnienie optymalnych warunków do rozwoju rybom, roślinom i innym organizmom zamieszkującym Twój mały podwodny świat. W sprzedaży posiadamy m.in. mechaniczne i elektroniczne programatory czasowe (timery), które uruchomią oświetlenie, filtr lub grzałkę o określonej godzinie.

W przypadku hodowli szczególnie wymagających gatunków z pewnością przydadzą Ci się również precyzyjne termostaty z funkcją grzania lub chłodzenia. Jeżeli należysz natomiast do miłośników akwariów roślinnych, zwanych też holenderskimi, koniecznie zwróć uwagę na zaawansowaną technologicznie automatykę do dozowania nawozów. Już nie musisz pamiętać o regularnym uzupełnianiu CO2 lub NO3, urządzenie zrobi to za Ciebie!

Cała potrzebna automatyka do akwarium w jednym miejscu

W asortymencie sklepu online Dobry Akwarysta znajdziesz urządzenia ponad 10 renomowanych producentów, a wśród nich m.in. takie marki, jak: Oase, Kruger Meier, BOYU oraz JBL. Właściwie dobrana automatyka to niesamowite ułatwienie w utrzymaniu akwarium słodkowodnego lub słonowodnego, zwłaszcza jeżeli od czasu do czasu musisz pozostawić swój zbiornik na kilka dni bez opieki. Gdy wybierasz się na urlop, wystarczy odpowiednio zaprogramować karmnik, bardzo pomocna bywa też tzw. automatyczna dolewka, która sprawnie uzupełni odparowaną wodę pod Twoją nieobecność.

Technika może okazać się również Twoim nieocenionym sprzymierzeńcem w walce z największymi wrogami wielu akwarystów: glonami. Aby się ich pozbyć, nie musisz wcale stosować chemii ani sterylizatorów UV, które są niebezpieczne dla pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych. Dużo lepszym rozwiązaniem jest instalacja sprawdzonej automatyki w akwarium, np. jonizatora marki Chihiros. Urządzenia tego typu są bardzo łatwe w montażu i oprócz glonów zielonych zabijają też wiele czynników chorobotwórczych, a więc dodatkowo chronią Twoje ryby i rośliny.

Zamów wysokiej klasy automatykę do akwariów i ciesz się zadbanym zbiornikiem, w którym wszystko funkcjonuje jak w zegarku! Zapewniamy darmową dostawę już od 500 zł.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów