Wczytuję dane...
Model: 10946
Kod producenta: TWINSTAR 60B
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8809417578643
Wysyłka od: 14.99 PLN
Credit Agricole
Oblicz ratę

Światło dla roślin:
Efekty są powalające! Lampę serii B wyposażono w kolorowe diody RGB i White, zachowując odpowiedni balans dla najlepszych efektów. Emitowane światło jest nie tylko przyjemne dla ludzkiego oka, nie tylko dodaje barw wszelkim roślinom zielonym i czerwonym ale przede wszystkim dostarcza pełnej palety kolorów dla lepszego wzrostu roślin. Szeroka skala barw wysoce owocnie wpływa na rośliny, a te odwdzięczają się mocną, krępą i bogatą budową. 

Technologia LED:
Do konstrukcji profesjonalnego oświetlenia wykorzystano najnowsze technologie i osiągnięcia w dziedzinie światła LED. Źródła światła posiadają najwyższy współczynnik CRI 100, który w pełni oddaje naturalne kolory, a dodatkowe diody RGB wzmacniają ubarwienie roślin i ryb jednocześnie wpływając na doskonałą przejrzystość wody. Oferowany przez lampę zakres światła 400nm - 700nm stanowi pełna skalę barw światła widzialnego i jest najlepszym bogatym światłem dla fotosyntezy roślin.

Elegancka obudowa:
W paru słowach: nie duża, nie narzucająca się, prosta i elegancka. Co tu dużo pisać lampa jest ładna. Jednakże, jej prosta budowa powoduje, że to nie ona, a Twoje piękne akwarium przykuwa wzrok. Tego oczekujemy od obudowy. 

Rozstawiane nóżki:
Lampę stawiamy na krawędziach akwarium. Rozsuwane nóżki umożliwiają zainstalowanie lampy na akwarium od 55 do 70cm szerokości. Uchwyty na szkło również są uniwersalne i pasują do grubości szkła od 4mm do 10mm.

Dane techniczne:
- dedykowane do akwarium: od 55 do 70cm szerokości
- balans kolorów RGB/White: 25/36
- temperatura barwy diod White: 7500K
- moc: 23W
- strumień świetlny: 1741lm
- natężenie światła 120,000lx
- wymiary obudowy: 54,5x6x2cm
- wysokość lampy na nóżkach: 6cm

Polecamy