Wczytuję dane...
Model: 11201
Kod producenta: SUNSUN AT-350B
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5905280161593
Wysyłka od: 12.99 PLN
Credit Agricole
Oblicz ratę

Idealna dla roślin wersja zestawu akwarium SUNSUN Supreme AquaPlant:
Oferuje wysoką moc świetlną i wysoką filtrację. Wszystko z myślą przede wszystkim o roślinach wodnych ale i o rybach i krewetkach. 
Za oświetlenie odpowiada świetlówka LED o wysokiej wydajności świetlnej 763lm i o doskonałej dla roślin barwie 6500K. Dodatkowo, wyposażona została w niebieskie diody aby dodać uroku roślinom i rybom. 

Gotowy do użycia:
Supreme AquaPlant jest gotowym i kompletnym zestawem akwarystycznym. Elementy takie jak filtr czy oświetlenie z pokrywą są zintegrowane z całym akwarium. Dlatego nie zachodzi potrzeba dokonywania dodatkowych zakupów oraz instalacji tych elementów. 

Co jest w zestawie?

- pokrywa
Jest uchylana przy pomocy mocnych zawiasów. Posiada odpowiednią wentylację oraz przepusty na dodatkowe kable. Doskonale chroni ryby przez opuszczeniem akwarium oraz zabezpiecza przed włożeniem do akwarium przypadkowych rzeczy oraz chroni przed kotami. Pokrywa odporna jest na mocne uderzenia, czyli może być opuszczona, zamykając się z trzaskiem, co za pewne zdarzy się nie raz młodemu akwaryście.

- oświetlenie LED
Za oświetlenie odpowiada świetlówka LED o różnych kolorach diod i wysokiej mocy świetlnej. Wysoka moc umożliwia hodowlę nawet najbardziej wymagających roślin. Dodatkowo, skala barw emitowana przez panel jest sprzyjająca fotosyntezie roślin oraz nadaje żywych intensywnych barw roślinom i rybom oraz wzbudza refleksy świetlne na popularnych rybach neonkach.

- akwarium
Wykonane z szkła o wysokiej przejrzystości. Tafle szkła są grube, a dodatkowo wzmacniane szkło uniemożliwia przypadkowe stłuczenie akwarium. Akwarium jest klejone silikonem przeźroczystym co znacząco podnosi estetykę akwarium.

- filtr przelewowy
Jest na stałe zamontowany pod pokrywa akwarium. Filtr jest wyposażony w włókninę filtracyjną. Woda podawana do filtra jest przy pomocy deszczownicy co znacznie polepsza filtrację biologiczną i mechaniczną oraz zapewnia świetnie napowietrzenie wody akwarium. Umiejscowienie filtra w tym miejscu, znacząco ułatwia pielęgnację filtra, gdyż ten jest łatwo dostępny. Zaleta ta jest nie bez znaczenia dla niedoświadczonych amatorów wodnego świata. Już najmłodszy miłośnik ryb z łatwością wypłuczę gąbkę filtra, ucząc się odpowiedzialności i systematycznej pracy. 

Jako profesjonalny akwarysta również docenisz ten sposób filtracji. Szybkie czyszczenie filtra na pewno przypadnie Ci do gustu. 

Dodatkowo, cały filtr nie jest widoczny w akwarium (schowany pod pokrywą), a Ty masz dodatkowe miejsce na rośliny i inne dekoracje!

- pompa wody
Wykonana z najwyższej klasy materiałów jest cicha i skuteczna. Pobiera nie wiele prądu i zapewnia odpowiednią cyrkulację wody. Pompa wody jest jedynym elementem wymagającym montażu.

- napowietrzacz
W zestawie znajdziemy rurkę napowietrzacza wraz z tłumikiem i regulacją poboru powietrza. Za jej pomocą można dodatkowo napowietrzyć wodę. Jednakże, już sama deszczownica i filtr kaskadowy wewnętrzny wystarcza jako napowietrzanie. 

- podstawka
Umożliwia położenie akwarium w każdym miejscu. Zastępuję popularną matę akwarystyczną. Jest estetyczna i wytrzymała.


Dane techniczne:
- pobór mocy pompy: 6W
- wydajność pompy: 500l/h
- pobór mocy LED: 4W
- strumień świetlny: 763lm
- natężenie oświetlenia: 22900lx
- wymiary akwarium: 34,8 x 20,5 x 26,5 cm (szerokość x długość x wysokość) 
- pojemość akwarium: 19l
- wymiary całkowite z podstawką i pokrywą: 35,2 x 21 x 31,5 (szerokość x długość x wysokość) 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...