Wczytuję dane...
Model: 10592
Kod producenta: SUNSUN ATK-350D
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903900049535
Wysyłka od: 12.99 PLN
Credit Agricole
Oblicz ratę

Małe i zgrabne akwarium z łatwością uda się zaadoptować we wnętrzu każdego mieszkania czy biura. Z łatwością stworzymy mały skrawek hydrosfery, który będzie cieszył nie tylko właściciela. Proste w obsłudze nie sprawi problemów w codziennym użytkowaniu, a zestaw filtra i lampki rozwiązuje problem z dobieraniem odpowiednich produktów.

W zestawie znajdziemy:

- akwarium o wymiarach 35x25x26cm
Klejone techniką bez fugową. Ścianki idealnie do siebie przylegają, a bezbarwny silikon jest niewidoczna dla ludzkiego oka spoiną. Akwarium wykonano z świetnego szkła jenajskiego o najwyższej przejrzystości.

- lampa LED
Zapewnia doskonałe rozświetlenie zbiornika oraz sprzyja fotosyntezie roślin. Skala barwna (białe 10000K i niebieskie 12000K) świetnie wybarwia rośliny i popularne małe rybki ozdobne. Ma doskonałą moc świetlną. Strumień świetlny określono na 500lm, natężenie oświetlenia na 15000lx. 

- filtr wewnętrzny
Mały w gabarycie, a mino to bardzo wydajny, filtr gąbkowy. Posiada w zestawie deszczownice oraz rurkę wraz z napowietrzaczem. Dzięki niemu woda nie tylko będzie klarowna ale również dobrze napowietrzona. 

- podstawka i akcesoria ozdobne
W zestawie znajduje się estetyczna podstawka na akwarium. Zapewnia ona nie tylko bezpieczeństwo instalacji, ale również doskonałą estetykę. Podstawka wraz z narożnikami górnymi sprawia wrażenie nowoczesnego. Gwarantuje to doskonały wygląd i umożliwia zaadoptowanie akwarium w każdym domu czy biurze.


Dane techniczne:
- akwarium wymiary całkowite z podstawką i lampką: 36x26x34cm (szerokość x długość x wysokość)
- filtr z napowietrzaczem: model jp-092, pobór prądu 3W, wylot deszczownica, przepływ 250l/h
- lampka LED: model AD-150, pobór prądu 5W, ilość światła 500lm i 15000lx

- producent: SUNSUN
- nazwa handlowa: O!-LED 
- kod producenta ATK

Akwarium dostarczamy w opakowaniu producenta, specjalnie przygotowanego do wysyłki kurierskiej.

Polecamy