Wczytuję dane...
Model: 10612
Kod producenta: SUNSUN JF-80
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903900047845
Wysyłka od: 15.99 PLN

Podwójna gąbka - podwójnie lepszy:
Nie łatwo to przeoczyć. Zasada jest prosta: podwójna gąbka to podwójna filtracja. Warto zwrócić uwagę, że w tej cenie dostaniemy zwykle filtr z jedną gąbką i podobną wydajnością. 

Pompa wody:
Filtr zasilany jest pompą wody (w zestawie) o wydajności 350l/h. to spore udogodnienie dla każdego użytkownika. Dodatkowo, pompa jest energooszczędna 3W to tylko 1.2 złotego na miesiąc!

Układaj jak chcesz:
Filtr ma spore możliwości adaptacyjne. Gąbki mogą być ułożone w dowolnym kierunku. Daje Ci to sporo możliwości, gdyż możesz pobierać wodę z dowolnego miejsca z akwarium i co ważne możesz stworzyć odpowiednią cyrkulację wody w akwarium. Ale to nie wszystko!

Zmieniaj długość rurki wylotowej:
Rurka wylotowa jest teleskopowa, czyli możesz odpowiednio zmieniać jej długość. Kierunek wylotu też możesz zmieniać o 360st. Co Ci to daje? Ułóż wylot tuż nad powierzchnią wody, a zostanie dobrze napowietrzona. Zmień kierunek wylotu wody, a wymusisz cyrkulację. 

Kupujesz pełen zestaw:
W oryginalnym opakowaniu produktu znajdziesz wszystkie elementy. Komplet rurek, złączek, kolanek, dwie gąbki i pompę wody. 

Dane techniczne:
- producent: SUNSUN
- kod producenta: JF-80
- nazwa handlowa: Jet Filter 80

- pobór mocy: 3W
- wydajność: 350l/h
- dedykowany do akwarium 20 - 80l

- minimalna wysokość: 22cm
- maksymalna wysokość: 36cm
- szerokość: 15cm
- minimalna długość:5cm
- maksymalna długość: 14cm 

Polecamy