Wczytuję dane...
Model: 8527
Kod producenta: SunSun Filtr zolw HN-011
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903900049856
Wysyłka od: 12.99 PLN
Credit Agricole
SunSun HN-011 – cechy charakterystyczne

Filtr HN-011 został zaprojektowany specjalnie do zbiorników wodnych, w których przebywać będą żółwie, kumaki, kraby i inne zwierzęta wodno-lądowe. Konstrukcja urządzenia umożliwia umieszczenie go wewnątrz akwaterrarium, zachowując przy tym odpowiednią filtrację dzięki dużej pojemności.

Filtr HN-011 wymaga zanurzenia w wodzie na zaledwie 3 centymetry, co umożliwia przystosowanie go do zbiornika o każdej głębokości.

W korpusie zmieszczą się duże ilości różnorodnych mediów filtracyjnych – ceramika, węgiel, gąbki. W zestawie znajduje się wkład, który odpowiada za przemianę amoniaku, klarowanie wody i redukcję nieprzyjemnego zapachu oraz zmętnienia.

Jakie rozwiązania zostały zastosowane w HN-011?

Płynną regulację przepływu wody zapewnia pokrętło znajdujące się w górnej pokrywie. Umożliwia to dostosowanie wydajności filtra oraz objętości pompowanej wody do potrzeb każdego zbiornika.

Sercem urządzenia jest niezawodny wirnik, który posiada oś ze spieku metali nierdzewnych z tytanem, dzięki czemu jest bardzo odporny na wysoki opór tłoczonej wody. Pompa pracuje niezwykle cicho i energooszczędnie.

Jak zamocować filtr HN-011?

Mocowanie i instalacja filtra HN-011 od SunSun przebiega niezwykle sprawnie i szybko. Za taki stan rzeczy odpowiada wieszak o regulowanej szerokości, umożliwiający dopasowanie do grubości szkła 4-20 mm. Montaż wspierają przyssawki, które przytrzymują filtr w jednej pozycji w wybranym miejscu. Demontaż filtra jest równie prosty jak jego montaż.

Dane techniczne SunSun HN-011: 

• pobór mocy: 3 W,

• wydajność: 50-300 l/h,

• wymiary: 80 x 62 x 186 mm,

• minimalny poziom zanurzenia: 3 cm.

Polecamy