Wczytuję dane...
Model: 10468
Kod producenta: SUNSUN CAP-120
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903900049542
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Credit Agricole
Oblicz ratę

Do czego może służyć Hi-Blow Air Pump?
Produkt jest uniwersalną pompą powietrza. Spora wydajność oraz cicha praca umożliwiają adaptację urządzenia do np: napowietrzania oczek wodnych, stawów hodowlanych, wędzarni oraz do zastosowań medycznych.

Ultra cicha - technologia Super Quiet:
Pompy tradycyjne tłoczkowe innych producentów o podobnej wydajności są niezwykle głośne. Problem zna każdy użytkownik, który się kiedyś spotkał z takim produktem. Korzystanie z tych urządzeń do np: napowietrzania stawu ozdobnego w zupełności mija się z celem, jakim jest wypoczynek na ogródce czy działce.
Na przeciw tym oczekiwaniom wychodzi producent SunSun z nową membranową pompą Hi-Blow z techniką Super Quiet. 

Super Quiet i membrany:
Technologia ta pozwala na tworzenie pomp powietrza o sporej wydajności i ultra niskiej emisji dźwięków. Pomysł ten jest opatentowany i wykorzystywany jedynie w pompach Hi-Blow producenta SunSun. Serce aeratora wykorzystuje pracę dwóch membran o sporej wytrzymałości.

Filtr powietrza:
Aby zabezpieczyć motor pompy i system Super Quiet pompę wyposażono w filcowy filtr powietrza. Umieszczony jest tuż pod górną obudową, dzięi czemu można go łatwo wyjąć w celu co rocznej pielęgnacji. Uwaga! Dostosuj częstotliwość czyszczenia filtra do panujących warunków. Jeżeli użytkujesz pompę w dużym zapyleniu (np: na budowie czy w kamieniołomie) filtr powietrza możesz płukać pod bieżącą wodą co 10 - 14 dni. 

Złączki w zestawie:
W opakowaniu znajdziemy króciec o szesnastu wylotach na standardowy wężyk do napowietrzania 6/4mm. Oprócz tego znajduje się gumowy wąż przeznaczony do połączenia króćca z pompą oraz stalowe zaciski na ów wąż, gwarantujące 100% szczelności.

Metalowa obudowa i 10kg wagi:
Pompa jest bezwzględnie niezniszczalna i barbarzyńsko ciężka, aż 10kg. Producent nie szczędził na wykonaniu, wykorzystując tylko najlepsze materiały. Wysoka waga pompy wynika z jej solidnej konstrukcji i metalowej obudowy, która zabezpiecza przed wszelkimi uszkodzeniami. 

Dane techniczne:
- pobór mocy: 90W
- ciśnienie: 0,038MPa
- wydajność: 120l/min
- zasilanie: 210-230V
- wymiary: 28,2x23,8x23,5cm
- ilość wyjść: 16
- kabel: 3-żyłowy / 200 cm długości
Polecamy