Wczytuję dane...
Model: 11204
Kod producenta: SUNSUN CEF-16000
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903900045940
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Credit Agricole
Oblicz ratę

Płytkie zanurzenie:
Pompa Big Tube jest całkowicie wodoodporna i może pracować w pełnym zanurzeniu. Jednakże najważniejszą zaletą jest możliwość pracy w tylko częściowym zanurzeniu. Minimalny poziom wody to zaledwie 12 cm.

Super wydajność:
Pompa potrafi przetłoczyć spore ilości wody. 16000l/h to doskonały wynik. Biorąc pod uwagę duży wylot wody z pompy i wysoką wydajność możesz przepompować sporą ilość brudnej wody.
Pompa producenta SunSun zbudowana jest na bazie wieloletnich doświadczeń. Cechuje się niezawodnością i wydajną pracą oraz wysoką energooszczędnością. Wirnik, będący sercem urządzenia jest odporny na wysoki opór tłoczonej wody, a ponad to posiada oś z spieku metali nierdzewnych z tytanem. 

Czy pompa może pracować bez przerwy?
Tak pompa może pracować 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ciągła praca nie jest dla niej obciążeniem i nie wpływa na żywotność produktu.

Czy jest odporna na zanieczyszczoną wodę?
Tak pompa toleruje brudną wodę w tym zanieczyszczenia o średnicy do 0.6cm. Pompa posiada duże sitko filtracyjne, mające za zadanie nie dopuszczać do pompy większych zanieczyszczeń niż 0.6cm.

Duża rura wylotowa:
pompa zakończona jest sporym wylotem wody o średnicy 75mm.

Długi i gruby kabel i zasilanie 230V:
Pompa zasilana jest prosto z gniazdka. Bezpośrednie połączenie zapewnia długi na 10 metrów trzy-żyłowy kabel zakończony wtyczką standardową Europejską (Polską) z żeńskim bolcem na uziemienie. 

Dane techniczne:
- wydajność: 16000l/h
- pobór prądu: 75W
- słup podnoszenia wody: 200cm
- średnica wylotu 75mm
- minimalne zalanie 12cm
- wymiary: 22.5 x 20 x 60cm (szerokość x długość x wysokość)

Polecamy