Wczytuję dane...
Model: 11973
Kod producenta: BAG FOOD SHOKU KURIRU 40G
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903900044042
Wysyłka od: 14.00 PLN
Credit Agricole

Najczystszy kryl:
Kryl Pacyficzny ma wiele właściwości i wartości odżywczych. Do najważniejszych zaliczyć można wysoką zawartość kwasów omega-3 białka, chityny i wapnia. Kondycja i witalność ryb znacznie się poprawia przy reguralnym stosowaniu Krylu. Ponadto, zauważono, większą chęć do rozmnażania się zwłaszcza kirysków przy podawaniu tego pokarmu. Dzięki zawartości czerwonych krwinek, ryby posiadają mocniejsze i pełniejsze wybarwienie. 

Produkt stosowany w dużych hodowlach ryb akwariowych. Znacząco poprawia wzrost, wybarwienie i chęć rozmnażania. Dostęp do naturalnego pokarmu jest sygnałem dla ryb znaczącym "nasz obszar jest bogaty w pożywienie, możemy się rozmnażać".

Do produkcji SHOKUMOTSU Kuriru nie wykorzystano mączki rybnej i innych substancji paszowych, które można znaleźć w podobnych 'krylowych' tabletkach.

Ważne informacje:
- nie brudzi wody
- zmniejsza ilość i obniża szkodliwość odchodów (lepsza przyswajalność)
- bogaty w witaminy
- idealne menu dla małych ryb ozdobnych i krewetek

Wartość odżywcza:
Pokarm dla gadów Kuriru to prawdziwa bomba najczystszych składników odżywczych i witamin, którą są łatwo przyswajane przez ryby, bez niepotrzebnego obciążania ich układu pokarmowego.
W pokarmie znajdują się:
- witamina A
- witamina B1
- witamina B6
- witamina E
- witamina D3
- witamina C
- witamina B12
- magnez
- wapno
- kwasy omega-3
- fosfor


Skład: Kryl pacyficzny czerwony, rośliny, krwinki czerwone, skorupiaki, ryby.

Bezpieczny import i pakowanie:
Pokarm importowany jest w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Pakowany jest i suszony przy udziale sterylizatorów, tak aby do pokarmu nie dostały się żadne szkodliwe mikroorganizmy.

Tylko sterylne warunki maszynowego rozważania pokarmu:
Ta oferta dotyczy opakowania uzupełniającego. Opakowanie to jest szczelnie zgrzewane. Pokarm odważany jest przez maszynę, która jednocześnie zgrzewa i pompuje woreczki. Całość odbywa się bez udziału człowieka, dla zachowania najwyższej jakości i sterylności pożywienia.

STOP RĘCZNEMU ODWAŻANIU:
Zastanów się. Kupujesz gada za 200 - 300zł albo ryby całą gromadę. A potem kupujesz nie sprawdzony i nie oryginalny pokarm ważony w paskudnych warunkach i wesoło podajesz to zwierzakowi. Czy to rozsądne? Czy wiesz jakie zwykle świńskie warunki panują w takim pomieszczeniu gdzie przypadkowy sprzedawca odważa kubkiem pokarm dla Twojego ukochanego gada lub ryb? Pokarm trzymany jest w otwartych workach po 100l i co jakiś czas ktoś podejdzie tam z obrzydliwym kubkiem. Nie umyje rąk, kubka ani stanowiska czy wagi i sypie bezwstydnie pokarm do worka strunowego. Co mu wypadnie to zgarnie z blatu ręką i Ci dosypie. Jeżeli ma gest to dmuchnie ustami w worek, aby Ci się pokarm nie pogniótł. Smacznego!

Shokuomtsu, tajemnica i hodowla ryb: 
Każdy szanujący siebie i swoje zwierzaki akwarysta czy terrarysta, każdy właściciel hodowli ryb czy gadów lub płazów, każdy właściciel gromady zwierząt wystawowych, każdy opiekun zwierząt w ogrodach zoologicznych chce mieć pewność, że to co podaje swoim podopiecznym jest najlepszej jakości. A przynajmniej nie jest tworzone z produktów paszowych czy mączki zwierzęcej. Tylko naturalny pokarm oparty na zbilansowanych prawdziwych składnikach może odwzorować naturalne środowisko, a tym samym menu ryb czy gadów i płazów. Podając pokarm Shokumotsu masz pewność, że zwierzak zje to co sam upolowałby w swoim naturalnym środowisku. Przecież niczego więcej nie potrzebuje do prawidłowego wzrostu i ubarwienia. Wystarczy mu tylko natura, która zadbała o każde nawet najmniejsze zwierzę. To człowiek jest przeciwnikiem tej równowagi. Pamiętaj o tym!

Parametry:
- opakowanie: uzupełniające
- data przydatności przed otwarciem opakowania: 2 lata od daty zakupu
- data przydatności po otwarciu: ok. 5 miesięcy. 
- waga: 40g
- objętość: 75ml

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...