Wczytuję dane...
Model: 7919
Kod producenta: Seachem Seagel 250ml
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 000116006606
Wysyłka od: 15.99 PLN

SeaGel to mieszanka MatrixCarbon i PhosGuard w proporcjach 50/50.

MatrixCarbon jest węglem o wysokiej zdolności do usuwania zanieczyszczeń organicznych i barwnych. PhosGuard to skuteczny środek do usuwania fosforanów, krzemianów, metali toksycznych i kwasów. Oba składniki są ukształtowane w kształcie kulek dla uzyskania optymalnej charakterystyki przepływu wody i penetracji. Komponenty wzajemnie się uzupełniają i idealnie nadają się do rafy i użytkowania morskiego. 

Chociaż MatrixCarbon ma najniższą możliwą do wykrycia wymywalną zawartość fosforanu w porównaniudo wszystkich znaczących, testowanych markach węglowych, część fosforanu jest nadal uwalniana. Dodanie PhosGuard do miksu rekompensuje to. Oba składniki są ukształtowane w kształcie kulek dla uzyskania optymalnej charakterystyki przepływu wody i penetracji. Komponenty wzajemnie się uzupełniają i idealnie nadają się do rafy i użytkowania morskiego.

SeaGel może być również stosowany w słodkiej wodzie, która nie jest buforowana fosforanami.

Sposób użycia:  250 ml na każde 150-225 L wody. Używaj w woreczku filtracyjnym, takim jak Orca Micron ION-XSpłukać w słodkiej wodzie przed użyciem. Zachowaj ostrożność, ponieważ produkt będzie się pienił i nagrzewa się podczas początkowego zwilżania. SeaGel będzie funkcjonował przez okres 3-4 miesięcy.

Polecamy