Wczytuję dane...
Model: 11946
Kod producenta: SCHONE STOJAK NA KORALE 5A
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8508190002443
Wysyłka od: 14.00 PLN
Credit Agricole

Hodowla koralowców: 
Twoje korale dobrze się rozwijają i możesz je podzielić w celu dalszej odsprzedaży. A może prowadzisz sklep z morskim "życiem" i szukasz odpowiedniej podstawki do wyeksponowania najmniejszych szczepek pięknych koralowców SPS. Schone Koralllen jest jedynym producentem akcesoriów akwarystycznych, który o tym pomyślał. Stworzyli dla Ciebie serię podstawek Coral Sand o różnej wielkości.

Zalety podstawki w skrócie:
- łatwa w użyciu
- idealne odległości pomiędzy szczepkami
- dopasowana do plug rocks Aquaforest'a
- niewidoczna w akwarium
- ustawiasz gdzie chcesz
- zapewnia lepszy dostęp do światła i pożywienia

Jak posadzić szczepki?
Malutki szczepek jest dość lekki. Dlatego dotychczas musiałeś go przykleić do skały, gdyż inaczej pływałby po całym akwarium. Klejenie nie zawsze jest możliwe, i sprawia pewne problemy z odrywaniem szczepki. 
Podstawka rozwiązuje ten problem. Szczepkę koralowca umieszczoną na małej skale typu plug rocks, po prostu wkładasz w otwór na nią przeznaczony. I już. Wyjmujesz kiedy chcesz. 

Łatwo przestawić:
To nie jest możliwe, gdy szczepki masz posadzone na skale. Z podstawką to co innego. Całą hodowlę szczepek szybko przestawisz w inne miejsce,  gdzie może jest więcej światła lub lepsza cyrkulacja wody.

Odległość pomiędzy szczepkami:
też jest ważna. Czasem niektóre koralowce nie do końca się lubią i mogą się poparzyć. Dlatego podstawka ma odpowiednio rozmieszczone otwory, aby uniknąć tego problemu.

Idealne warunki hodowli:
Podstawka zapewnia odpowiednie podwyższenie, aby Twoje szczepki miały lepszy dostęp do światła.

Niewidoczna i wytrzymała:
W całości wykonana jest z jednego elementu akrylu. nie posiada żadnych spoin, klei czy śrub. Jest całkowicie odporna i neutralna dla wody morskiej. Jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, a dodatkowo całkowicie przeźroczysta. 

Wymiary: 29,5x11x8,5cm
Ilość szczepek: 19
Do podwieszenia niezbędny jest wieszak (Schone Korallen Hanging Kit). Wieszak sprzedawany jest osobno.


Polecamy