Wczytuję dane...
Model: 13038
Kod producenta: RESUN RS28P
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6933163300509
Wysyłka od: 12.99 PLN
Credit Agricole

Filtracja podżwirowa:
Filtry podżwirowe jako media filtracyjne wykorzystują podłoże akwarium. Filtr zasysa wodę ze zbiornika, która przechodzi przez warstwę piasku, podłoża aktywnego lub mieszanki naturalnej np: ECO PLANT. Podczas tego procesu zarówno organiczne, jak i nieorganiczne zanieczyszczenia są zasysane do korzeni roślin, pomagając je odżywić. Podłoże jest stale czyszczone z wszelkich zanieczyszczeń takich jak np. odchody ryb czy pozostałości roślin.

Układanie filtra jak klocki LEGO:
Kratkownica filtra składa się z pojedynczych elementów o wymiarach 14x7cm. Możesz je swobodnie łączyć ze sobą dopasowując tym samym wymiary filtra podżwirowego do Twojego akwarium. Po ułożeniu możesz uciąć nadmiarowe łączniki kloców aby otrzymać dokładne wymiary. UWAGA! poszczególne klocki można również łączyć prostopadle do siebie!

Jak jest zasilany?
Standardowo w zestawie są dołożone wężyki z kamieniami napowietrzającymi. Akcesoria te umieszcza się w rurce wylotu wody. Podpinając napowietrzacz (napowietrzacz nie jest częścią zestawu) wymuszasz ruch wody. 

Wyloty wody:
W tym modelu są dwa wyloty. Każdy z nich jest teleskopowy - możesz regulować jego wysokość od 30 do 50cm. Końcówkę możesz swobodnie obrócić o 360 stopni.

W tym modelu RS28 otrzymasz:
- 28 elemenówy kratkownicy. Każdy z nich ma wymiar 14x7cm
- dwa teleskopowe wyloty wody
- dwa wężyki i kamienie napowietrzające

Polecamy