Wczytuję dane...
Model: 10006
Kod producenta: On Seaweed Green 12g
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 098731250207
Wysyłka od: 14.00 PLN
Credit Agricole

Całkowicie naturalny, bardzo pożywny suplement diety dla wszystkich gatunków ryb. Naturalne wodorosty zostały wzbogacone wyciąg z czosnku oraz naturalnie posiadają wysoką zawartość witaminy C, zapewniając zdrowie i odporność karmionych ryb. Całość jest lekko strawna i niezwykle atrakcyjna smakowo i zapachowo dla każdego gatunku ryb. 

Sposób podawania:
Oderwij kawałek wodorostów o wymiarach około 5 cm na 7 cm dla akwarium o pojemności ok.200l. Umieść wodorosty w akwarium za pomocą klipsa do Alg Ocean Nutrition lub Mag Float Clip. Pozwól rybom dowolnie pobierać pokarm. Wszelkie duże kawałki wodorostów, które odrywają się i unoszą się na powierzchni, należy ponownie przymocować. Usuń wszelkie niezjedzone wodorosty po 24 godzinach.

Skład:
Suszone wodorosty, wyciąg z czosnku.

Gwarantowany skład analityczny:
- białko: 33,9%
- tłuszcze: 1,4%
- włókna: 5,2%
- substancje wilgotne: 6,8%

Ocean Nutrition, założona w 1982 roku w San Diego w USA, specjalizuje się w produkcji pokarmów dla ryb premium dla ryb tropikalnych, morskich i słodkowodnych. Zakłady produkcyjne są strategicznie zlokalizowane u źródła świeżych składników, aby zachować ich optymalne właściwości odżywcze. „Ochrona życia i piękna poprzez odżywianie” to nasza misja i ciągłe dążenie do tworzenia najświeższych, najwyższej jakości pasz dla ryb, naśladujących naturalną dietę ryb tropikalnych, morskich i słodkowodnych. Ocean Nutrition ma ścisłe powiązania z najnowocześniejszymi badaniami i wiedzą z branży akwakultury. Uznani za pioniera w dziedzinie akwarystyki ozdobnej, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym hobbystom najbardziej naturalne i świeże pokarmy, które zapewniają ich rybom optymalne zdrowie, kolor i witalność.

Polecamy